Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan legyek érdekesebb mások számára?

Eddig mindig volt 2-3barátom csak úgy semmit nem csináltam. Most is van egy, de úgy érzem más emberek nek meg unalmas vagyok meg nem is beszélek, olyan sokkat. Azt is főleg a munkáról, mert dolgozni azt szerettek csak, úgy érzem ez kevés. Hobbim nincs igazán olvasni meg rajzolni szoktam.És kipóbálni új dolgokat, de, olyan, mintha mindenki jobb társaság lenne nálam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hobbi, érdektelenség, antiszociális, érdekes, társaság, barát, változás

máj. 13. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok

Szex, és keress egy extrém sportot!

A lövész csajokra pl. buknak a kanok.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 19:51 Privát üzenet
Thispain nevű felhasználó válasza:

Sehogy.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 13. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan legyek érdekesebb számára?
Hogyan lehetnék érdekesebb a barátaim számára?
Hogyan legyek érdekesebb az emberek számára?
Van közöttetek, aki gyári munkáról (Pl. :CNC-s) váltott egy sokkal jobb, számára érdekesebb, és jobb munkakörnyezetben zajló szakmára? FONTOS!
Mit tegyek hogy érdekesebb legyek a barátnőm számára (lányok vagyunk, barátnők a legjobb barátnők)?
Miért nincsenek barátaim? Mit tegyek, hogy legyenek barátaim? Hogy lehetnék érdekesebb mások számára?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!