Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Folyton idegesí...

Mit csináljak? Folyton idegesít a családom.

Figyelt kérdés

Folyton idegesítenek a hülyeségeikkel,főleg apám,mindig olyanokat kérdez,amitől a falra mászom,és most ne olyanra gondoljatok,hogy van e pasid,meg a szokásos kérdések,hanem ami tök egyértelmű.Annyira idegesít,hogy legszivesebben csak sírnék,mert nem tudok mást tenni,hiába mondok neki vmit,mindig ezt csinálja.Anya is olyan idegesítő,már a jelenlétével,úgy érzem hogy nem szeretem őket,de szeretem,csak már az agyamra mennek,jobb lenne egyedül lenni egy lakatlan szigeten.Bátyámmal aránylag jól kijövök,de úgy a hétköznapokon nem,csak ha mindenki itthon van,akkor érzem ezt.És ez nem lázadás,meg ilyenek,nem vagyok olyan fajta,de egyszerűen idegesít,az is ha hozzámér vmelyik szülőm.Ráadásul egész nyáron alig megyünk valahova,barátnőimmel csak ritkán találkozom,nem tudok mit kezdeni magammal,és úgy megy el a nyár,hogy semmit nem csináltam.Már lassan beleörülök ebbe:(

Legszivesebben elmennék egy szigetre,ahol csak magam lehetek egy ideig,de ez lehetetlen.

Mit tegyek?:(

16/L


2010. júl. 9. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy pszichológust, mert ez nem normális, hogy senkit sem bírsz elviselni.
2010. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy senkit se bírok elviselni.Csak a szüleim idegesitenek,és ez zavar,de egyébként nem szeretek egyedül lenni.A barátaimmal,tesómmal szeretek lenni,a szüleimmel is,és szeretem is őket,csak mostanában már az agyamra mennek,és kéne a kikapcsolódás,mert kezdek begubózni:(
2010. júl. 9. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzetet, mert én magam is ilyesmi helyzetben vagyok (17/F). Sztem foglald le magad vmivel. Sportolj, olvass, netezz(de ne vidd túlzásba, mint én), nézz filmet stb. Egyszóval tereld el a figyelmedet a zavaró dolgokról.

Remélem segítettem :)

2010. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg a nagyszülőkhöz?

Biztos ott is vannak barátaid, mert ahogy a kérdésedből kivettem, nem nagyon vagytok ti sem eleresztve anyagilag, hogy nyaralni mehessetek. :S

2010. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek nagyszüleim:(

De azért köszönöm:)

2010. júl. 9. 15:42
 6/6 anonim válasza:

Én is így vagyok.. Anyám és főleg a nevelő apám kikészít a hülye apró dolgaikkal... Ha csak mondd valami idiótaságot már az idegeim kivannak...

Az apám jó fej, vele szeretek lenni és nála is sokkal jobb az élet .. De anyám miatt nem költözhetek oda..


Az a megoldás hogy ha eljársz a barátaiddal és velük vagy sokat

2010. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!