Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a facebook profilomba a telefonomon?

Figyelt kérdés
Ugy-e voltak ezek a tiltások. Én számítógépen új profilt hoztam létre, mert telefonon sehogy sem sikerült. Folyton váratlan hibát jelzett és, hogy próbáljam meg később. Most megvan a profil és így is bejelentkezési hibát jelez. Pedig újra is töltöttem a facet is és a messengert is, de mégsem sikerült, a telefont is újraindítottam, de semmi. Valaki hasonló helyzetben? Esetleg tanácsot tudtok adni?

2019. jún. 27. 12:18
 1/2 anonim válasza:
A telefon egyedi IMEI szám alapján blokkolják az alkalmazás használatát, talán a teljes újratelepítés segít én bizony nem próbálkoztam még vele másik telefont használok, lehetséges hogy neked is csak ez a megoldás..
2019. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi ez az újra telepítés? Megtudom én is csinálni, vagy csak szervizes?
2019. júl. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!