Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem birok bejelentkezni 24...

Nem birok bejelentkezni 24 óráig az andoridos telefonomon, factory reset és Gmail jelszó megváltoztatása után?

Figyelt kérdés

Tegnap este, csináltam egy gyári beállítások visszaállitását az androidos telefonom. Amikor ez kész lett és megjelent a képernyőn, hogy válasszam ki, hogy milyen nyelven szeretném használni a telefont stb. Mint amikor kézhez kapod az új telefont.

Ekkor én fogtam a laptopom, bejelentkeztem a Gmail-be és megváltoztattam a jelszavamat...(márt hát néha nem árt)

Miután megváltoztattam a jelszót, fogtam a telefont, kiválasztottam a nyelvet, elfogadtam a szerződés feltételeit, majd kijelent egy kápernyő azzal a felirattal, hogy: A telefon gyári beállításainak visszaállítása jogtalanul történt és, hogy jelentkezzek be egy olyan fiókkal amivel a telefon szinkronizálva volt már. (Én ezt se értem, mert tudtommal a gyári beállitások visszaállitásával olyan állapotba kell, hogy kerűljön a telefon amilyenben a gyártó kidta). Beírom a Gmail-em, majd a jelszót, leokézom... és kijelent egy angol szöveg(felugró ablak formájában, 2mp után el is tünt), hogy: sikertelen bejelentkezés, megváltozott a Gmail-em jelszava és 24 óra múlva próbáljam meg újra.


Gyári beállitások előtt nem töröltem a Gmail fiókomat a telefonból. Feleslegesnek találtam mert hát a gyári beállitásokkal, ugyis törlődnie kell. Kínomban bele léptem a recovery menübe és ott is csinálta egy hard resetet, persze ugyanitt elakadt a dolog.

Én még ilyennel nem találkoztam, ha valakinek valami tapasztalata van kérem írjon.



2017. szept. 14. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
De amikor ott tartottál, hogy jelentkezz be, miért álltál neki jelszót változtatni, én már ott elakadtam. Állítsd vissza az előző jelszót.
2017. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mert tudtommal a gyári beállitások visszaállitásával olyan állapotba kell, hogy kerűljön a telefon amilyenben a gyártó kidta)."


Rosszul tudod. Jó lenne, ha ennek utána olvasnál.

2017. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GFRP: Google Factory Reset Protection.


Ez azért van, mert a gyári beállításokat nem csak te

kérheted, hanem pl egy kártevő is, legyen az vírus,

vagy csak az anyósod :) A másik, hogyha ellopják a

telefont, az első, amit szoktak vele csinálni, az a

gyári beállítások visszaállítása. Viszont ebben a pil-

lanatban aktiválódik a védelem, így nem tudja utána

senki sem használni a telefont addig, amíg egy előtte

aktivált google accounttal be nem jelentkeznek.


24 óra múlva próbáld meg újra :)

2017. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 - Mert akkor jutott eszembe, hogy rég változtattam jelszót.

#2 - Máskor is csináltam már gyári beállítások visszaállítását és ugymond tiszta lappal indult a telefon. Egyedűl a jelszóváltás zavarhatott be.

#3 - Igen, kivárom a 24 órát és remélhetőleg megoldódik a gond. :)

Majd írok, hogy mire jutottam.

2017. szept. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!