Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Vörösbor ömlött egy...

HELP! Vörösbor ömlött egy fehér polómra, már megszaradt, este buliban ömlött rá és nem tudtma sehogysem azonnal "kezelni", tudok valami megoldast?

Figyelt kérdés

(a folt eléggé nagy)Néztem több megoldást is, ecet,vanish,fehérbor csak nem tudom melyik lenne teljesen hatásos.

Ecetes olló válasszal kíméljetek. Előre is nagyon szépen köszönöm



2019. jún. 29. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el tisztítóba, hátha ott tudnak vele valamit kezdeni
2019. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Nekem is volt már valami makacs folt és valamelyik folttisztítóval jött ki. De be kell áztatni, hogy egyáltalán oldható is legyen és a foltra mehet a folttisztító, ami meg hagyni kell sokáig. Ha nagyon nem megy keress rá "folttisztítás" és "vörösbor". Vannak praktikák, de nem tudom mennyire válnak be, vagy elviszed tisztítóba.


Nekem jó tapasztalatom van valamelyik folttisztítóval, de nem tudom melyik volt.

2019. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!