Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van fejlesztője a gyakorinak?...

Van fejlesztője a gyakorinak? Várható pl. : este mód?

Figyelt kérdés
(este mód = a fekete és fehér színek felcserélődnek, a szem kímélése érdekében)

2019. máj. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokat (háttérszín és egyebek módosítása) csináltam régebben a Greasemonkey böngészőplugin segítségével is, vagy még régebben az öreg Proxomitron használatával is.
2019. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fejlesztőktől ne várj semmit, én már többször kértem, hogy a lapozáson újítsanak egy kicsit számokra bökdösés helyett...


Viszont szerencsére van egy egyszerű megoldás.


Töltsd le a Stylus nevű kiegészítőt (van ennek egy Stylish nevű kémkedő eredetije is, ne azt). Azt hiszem, van szinte minden böngészőhöz. Ez lehetővé teszi saját stílusok írását, és azok közzétételét. Páran írtak is már ilyen esti módit a gyakorihoz...

[link]

2019. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
(módot)
2019. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2019. máj. 25. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!