Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenyeltem egy egér ürüléket....

Lenyeltem egy egér ürüléket. Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna hogy én fogok egy ilyen miaf.. kategóriás kérdést feltenni, de megtörtént.


Éppen nyaralunk és a hotelben lévő ágy tele volt egérszarral. Filmeztünk a bnőmmel miközben chipset ettünk, ami kiömlött az ágyra.Ott pedig utólag észrevéve volt egérszar, amit a chipsen lévő barna cuccnak hittünk és megettük. Ilyen szerencsétlen is csak én lehetek, de eléggé parázok.


Miután szétnevettétek magatokat, valaki válaszoljon valami értelmeset is könyörgöm!



2019. júl. 1. 01:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Én ezt nem tartom viccesnek és szerintem más sem. Nem hinném hogy komolyabb bajod is lehetne tőle viszont biztos nem tett jót. Máskor figyeljetek picit jobban. És ha még lehetséges akkor jó nyaralást.
2019. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vicces. Komolyaabb baj nem hinném, hogy lesz ennyitől. Ha mégis tapasztalsz valamit, fordulj orvoshoz.
2019. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
45%
Nemhinném, az ilyen olyan káros anyagok amiket megesz az az egér többnyire feloldódik.
2019. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!