Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önbarnító krémmel lehet napozni?

Önbarnító krémmel lehet napozni?

Figyelt kérdés
Ha felkenem magamra az önbarnítót és úgy fekszek ki a napra akkor jobban barnulok? Vagy ez nem arra való hogy napozással használjam?
2019. júl. 1. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem szabad, szokták mondani. :D

Viccen kívül a feladata nem az a naptól védjen és nem is az segítsen a barnulást ha kifekszel, ettől függetlenül tudok olyanról szoli előtt ezzel kenni magát valaki, tehát embere válogatja.

Az önbarnító amúgy önmagában fejti ki a hatását nem kell nap meg szoli, az más kérdés én olyat még nem kentem magamra amitől ne sárga lettem volna illetve utálom, hogy foltosan kopnak. Próbáltam 15 ezer forintosat és gagyibb mondjuk Dova, Nivea márkát, mindnél ezt tapasztaltam, ahogy a nők 90%-a.

2019. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor az önbarnító az festék. Kicsit árnyékol így védi is.
2019. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!