Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Trombitavirág teának milyen...

Trombitavirág teának milyen hatásai lehetnek? Igaz, hogy LSD van benne? Próbáltad már? Milyen élményeid vannak vele kapcsolatnban? "Ajánlod"? (Mért igen/nem? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Persze.. próbáld ki még a mákteát is meg egyél csattanómaszlagot -.- ha már drogra vágysz normálisat vegyél ne kísérletezz ilyenekkel belehalhatsz, de biztos tudod.
2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
A trombitavirág THC-t(tetrahidro-cannabiol) tartalmaz nem pedig LSD-t. Viszont elég nagy mennyiségben tartalmazza azt. Amennyiben hajlamos vagy a skrizofréniára és THC-t viszel be a szervezetedbe, akkor simán az lehetsz. Jó kis betegség, életed végéig gyógszert kell szedned, hogy ne kattanj be. Rosszabb esetben, meg nem jössz rá, hogy bajod van és kinyírsz véletlenül valakit. Na hát nem kéne ilyen drogokkal próbálkozni. Ha mindenáron drogozni akarsz, akkor használj szintetikus cuccokat( lehetőleg ne LSD-t mert az megint ilyeneket csinál.
2010. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem látom, hogy hol írtam azt, hogy ki akarom próbálni..:/ de azért köszi mindenkinek a tájékoztatást..az ajánlom részt csak azért kérdeztem, hogy tudjam hogyan áll hozzá a dologhoz olyan, aki próbálta.de nem drogoztam, nem drogozom és nem is tervezem. :D csak érdeklődtem:) köszi a válaszokat:)
2010. júl. 9. 21:39
 4/10 A kérdező kommentje:
U.i.. nem kell mindig rögtön a rosszra gondolni.
2010. júl. 9. 21:41
 5/10 anonim válasza:
És a trombitavirág teának melyik részében van a thc?
2012. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Már bocsi h ezt mondom a THCs válaszolónak de te télleg ilyen fogyatékos vagy ???!!! ne mond a hülyeségeket a THC (Tetrahydocannabinol) a Cannabis (indiai kedner) tehát a fű egyik hatóanyaga amit csak a kenderfélék termelnek!!! A trombitavirág nem LSDt tartalmaz mert az LSD egy rozson élősködő gombából kivont vegyület ! a trombitavirág egy másféle hallucinogén anyagot tartalmaz amivel nem érdemes szórakozni mert köröbelül öl mint a csattanómaszlag ne játsz ilyenekkel
2012. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok ha mindenáron drogozni akarsz akkor ne probálkozz a szintetikus anyagokkal mint pl: biofű ami eléggé elterjedt. Az egy vegyszer lényegében. A THCtól nem leszel skizofrén ez baromság. A THC nem vált ki skizofréniát kiindító dolgokat
2012. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 diller9999 válasza:
A trombitavirágba (dmt) a hatoanyag hasonlo az a meskalinhoz de nem az ami bio fű néven fut a (salvia divinorum) látnokzsálya ami teljesen természetes a hatoanyaga a (salvinorin A) aminek a hatása 5 kemégyebb a sima vkender thc-nál
2012. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
33%
Ma már van WIKIPÉDIA! NA most amit írok úgy írom, hogy én már átestem az angyaltrombitás négynapi kőkemény hallucináción! Semmi köze a THC-hoz, nem is értem, hogy hogyan írhatsz ekkora eszetlenséget! Hioszcamin, szkopolamin, meg tropán tartalma van, ami nem játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha éppen rosszkor szeditek le, halálos is lehet!!!! A mi éghajlatunkon, nem tudhatjátok mikor melyik alkaloid tetőzik a növényben!!!!!!!!!!!! Persze Indiában ahol 99% pára mellett folyamatosan van 40 fok, a sámánok bekészülnek és hallucinálnak 2 maszlag magtól!!! Itthon viszont édesapám, ha éppen szeptember olyan estéje után szedsz daturát amikor hűvösebb volt, és felment az atropin és antocián tartalma a növénynek akár bele is vakulhatsz!!!!! EZÉRT MONDOM MINDENKINEK SOHA DE SOHA NE PRÓBÁLJA KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy ha igen akkor csakis durva szakértő segítségével!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
Ekkora kertészeti felkészültséggel felejtsetek el minden növényi eredetű drogot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!