Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázsprayt ajánlotok?

Milyen gázsprayt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten utazunk külföldre testvéremmel. Biztonság kedvéért arra gondoltunk hogy veszünk gázsprayt. Milyet lehet hasnálni az EUban, valami jó erőset tudnátok ajánlani amit itt interneten is meglehet rendelni ? Néztem volna a 3XCS gázsprayt hogy abba 3szoros hatóanyag van de sajnos nem lehet rendelni.

Mindenképp FOG fejre gondoltam tehát hogy ne egy irányba spricceljen. Hatóanyagnak CS a legjobb? Ja és olyat is olvastam hogy valamelyiken van biztosíték. Olyan van amin nincsen hisz idő mire az ember ezt s kioldja vagy leszedni nemtudom.



2019. júl. 2. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
CS CN gyatra gagyik inkább Pfeffer KO paprika ami nem gáz hanem folyadék és rėszegre kutyákra is hat . CR talán még jô . A biztosító lapka egy lifegő kis félkör a kupakon és amelyiken van arról lepattintható de nem szükséges kellék .
2019. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bors spré. A hatóanyag törvényileg maximalizált. Közbiztonságra fokozottan veszélyes eszköz listát nézd meg!
2019. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!