Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen gyerek...

Én vagyok az egyetlen gyerek az osztályba akinek drága cuccai vannak, ez szégyen? (nem tehetek róla és nem követelőzök)

Figyelt kérdés

Pl. meg vannak Svájcból ruháim,Olaszországból és Franciaországból,járok külföldre,gucci meg armani parfümöt szokott küldeni apám huga nekem,apával aquaparkba megyek úszni minden héten stb. és az a rossz hogy még ilyen nagyon jó kislány vagyok, de nagyon félénk vagyok(sose dicsekszek)és még így is lestrébereznek.Én erröl nem tehetek.

13 éves lány vagyok.


2010. júl. 9. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

nem szégyen. ha tényleg úgy van ahogy mondod(hogy nem dicsekszel) akkor csak irigykednek. a szerénységeden azért változtass egy picit. próbáj meg beilleszkedni rendesen. légy egy kicsit olyan mint a többiek.

U.i.: ha a parfümöknél tartunk nekem is küldhetne :P:D

U.u.i.:csak vicceltem :P

2010. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamugyanús kérdés. ha mégis valós, segíthet ha mondjuk csak egy hétem 2x mész dizájner cuccban a suliba. Egyébként ha ennyire jól állnak a szüleid, miért ne valami trendi, tandíjas iskolába járatnak? Ott nem tűnnél ki a többiek közül. Mégiscsak kamu lehet ez az egész, ugye?
2010. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a stréber nem ezt jelenti...
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

óh nem dicsekszel,hmmm....mit is kérdeztél?



nagyon fake szaga van...

2010. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért van 4 barátom,azért nrm járok más suliba mert ezt a régi iskolát szeretem(nem túl modern,130 éves) ja és nem ezért strébereznek le, hanem mert nekem vannak a legjobb jegyeim az évfolyamon.
2010. júl. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!