Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnátok mondani, hogy mi...

Meg tudnátok mondani, hogy mi ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

még régebben kölcsönöutem ki a könyvtárból és olvastam el. mostanában eszembe jutott a sztorija, de nem emlkészem a végére és nagyon érdekel. a könyvről annyit kell tudni, hogy kamaszlányoknak szól, vagyis szerintem ezt a közönséget célozta.


történése amire emlékszem:

egy gimis lány a főszereplő és persze az ő szemszögéből követhetjük a folyamatokat. az anyukája abban az iskolában tanít, ahova ugye jár a főszereplő. a lánynak van egy legjobb barátja, aki régebben nagyon duci volt, de nyáron hánytatta magát vagy mi és csomót lefogyott. a cselekmény vahogy úgy indul be, hogy a főszereplő és a legjobb barátja egy elhagyatott házban járnak táncolni, de egyik nap a barátnő nem ért rá és így egyedül ment. táncolás közben megjelent egy kb vele egykorú fiú és a lány ijedtében félrelépett és kiment a bokája. a fiú hazakísérte és mondta, hogy az az elhagyatott ház vagy micsoda az apjáé és nem érti mit csinál benne. később persze ők összejöttek és utána csak annyira emlékszem, hogy a fiú egyetemista volt és csak hétvégente találkoztak.


nagyon kellene a könyv címe, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. kérlek segítsetek!



2019. júl. 3. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Abigél?
2019. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!