Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes foglalkozni vele,...

Érdemes foglalkozni vele, vagy hagyjam úgy? (polírozás)

Figyelt kérdés

Tegnap a parkolóban úgy szálltam ki a kocsiból hogy se jobb oldalon se a balon nem állt senki. Amikor visszaértem láttam hogy nagyon közel állt hozzám egy kocsi, konkrétan úgy hogy 30 centi is alig volt a kocsim jobb oldala és az ő vezetői oldala között. Sajnos az emberek nem tudnak parkolni és úgy állnak be hogy nincs meg az ajtónyitási távolság. Rögtön gondoltam hogy meghúzta vagy valamit csinált az illető. Nem elég hogy rám állt, de a jobb oldali ajtó kilincs feletti részt szerintem a kulcsával 10 centi hosszan megkarcolta a fehér alapozóig. Először horpadást kerestem célirányosan, de rögtön láttam hogy csak bekarcolta. Nem volt ott úgyhogy nem tudtam megkérdezni hogy miért csinálta és annyira mérges lettem hogy inkább eljöttem mérgelődve. Új a kocsim sötét grafit szürke és nagyon látszik a csík. Sajnos felnőtt emberek ilyen gyerekes módon viselkednek...


Mivel új a kocsi, könnyen észrevehető a karcolás, sajnos látszik is rajta nagyon. Az illető kocsija is új, picivel drágább kategória mint az enyém, de akkor is hihetetlen hogy kiszáll valaki a kocsiból és arra van energiája 50 fokban hogy karcolgassa a másik kocsiját. Valahol éreztem hogy lassan eljön nekem is ez a pillanat hogy áldozat leszek én is.


Bizonyítani úgyse tudtam volna hogy ő csinálta, max képet kellett volna csinálni hogy milyen közel állt hozzám. De sietnem kellett úgyhogy nem foglalkozhattam vele hogy képet csináljak meg hasonlók. De akkor is milyen dolog már az ilyen hogy ha nincs hely akkor keressen másikat, ahol elfér. Az ilyen embernek örömet okoz ha másnak kárt csinál?


2019. júl. 4. 12:46
 1/2 anonim válasza:

Most mi a konkrét kérdés akkor?

Festesd le, vagy hagyd a csíkot?

(Válasz: ha van rá keret, ne hagyd úgy)

Vagy keresd-e meg a bűnöst?

(Válasz: ha van bármi, ami alapján elindulhatsz (megvan a rendszám) és megéri annyi időt beleölni, amennyi hasznod lehet belőle, igen, amúgy nem.

:P

2019. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan méregbe borult az agyam hogy a rendszámot se néztem hirtelen úgyhogy esélytelen hogy megtalálom a tettest. Vigyázok mindenemre, halálom ha a kocsin karcot látok úgyhogy kissé kikészített tegnap a dolog. Megyek majd karosszériáshoz hátha tud vele mit kezdeni. Csak az a bosszantó, hogy meghúzni rajta a kulcsot fél pillanat, de kijavítani egy kis csíkot nem egyszerű és pénzbe kerül. Csak ennyi öröme legyen az életben hogy másoknak kárt okoz. Elmebeteg az ilyen.
2019. júl. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!