Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én mezővel meg állatokkal...

Ha én mezővel meg állatokkal és erdővel akarok foglalkozni akkor majdnem mindenki miért ellenzi?

Figyelt kérdés
Én csak is evvel szeretnék foglalkozni ,meg persze a traktor az egyik hobbim ,van eszem meg tehetségem arra is ,hogy mérnök legyek ,és arra is ,hogy imformatikus ,de egyszerüen nem tetszik ez nekem ,csak ez ,akkor minek mondják ,hogy tanuljak ilyennek ,ha utálnék ez lenni ? Eddig még szüleim támogatnak (hobbi szinten csináljuk ) és még eddig csak két ember (egy szintén mezögazdász meg egy topográfus ) amugy pénz is annyi jönne ,hogy meg lehet élni belőle jól ! ,akkor mit mondjak ,hogy ne mossák már avvval a fejem amiről tudom ,hogy nekem az nem megfelelő ?

#állat #erdő #mező #legelő #föld fiatalság
2019. febr. 15. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok ,és 1 tehenem van eddig ami havi 35.000 ft értékü tejet ad ,tehát megéri szerintem ,főleg ha szeretem
2019. febr. 15. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:

mezőgazdaság

erődgazdálkodás

biznisz, de munka is, fehérembernek való, aki hajlandó dolgozni is

2019. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!