Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Elmunel, ha a masodik...

Peter19700407 kérdése:

Az Elmunel, ha a masodik leolvasas sikertelensege utan tertivevenyes levelet kuldenek a leolvaasas idopontjarol es akkor sem sikerul leolvasni, akkor is altalanydij szamlat kuldenek minden honapban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akadályozod a leolvasást? Ha semmiképpen nem tudsz otthon lenni, akkor diktáld be telefonon az óra állását, a saját érdeked. Minden szolgáltatónál van erre lehetőség. Nálunk pld. (Eon) ha nem tudják leolvasni hagynak a postaládában egy levelezőlapot, amire rá kell írni és elküldeni nekik.
2019. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam h nem is kuldenek tertis levelet idoponttal hanem siman altalanydijat vesznek.


Mi tortenik akkor ha a tertis level idopontban sem sikerul leolvasni? Van ahol azt olvastam semmi kovetkezmenye nimcs hanem altalanydij lesz

2019. júl. 4. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben a tértivevényes értesítő ellenére sem tudják leolvasni az óraállást és nem is reagálsz rá, úgy ki is köthetik az áramot. Egyébként nem értem, hogy miért nem lehet megoldani, hogy leolvassák az órádat?

Ha ennyire érdektelen vagy, úgy ne csodálkozz majd a következmények miatt. Ez a válaszom a privát kérdésedre.

2019. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok erdektelen, csak altalanossagban erdeklodtem.

Van ahol azt olvastam hogyha a masodik leolvasas sikertelen akkor nincs terti, nincs kovetkezmeny, hanem becsult altalanydij van. Olvastam h vkinek ezt valaszolta az elmu

2019. júl. 4. 21:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a velemenyed? Velemenyetek
2019. júl. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!