Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook messenger alkalmazásb...

Facebook messenger alkalmazásban írja az ismerősök listáját, es van akihez oda van írva hogy már csevegtetek. De én azokkal az emberekkel soha nem váltottam üzenetet. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan felesleges dolog, hogy a hibák javításakor sem foglalkoznak vele... így csak egy egyszerű hiba lehet, amely nem igazán befolyásolja az alkalmazás "tökéletes" működését (és ugye senki/semmi sem tökéletes)

Tehát a kérdésedre (kérdésére) a válaszom: Telepítsd (telepítse) újra az adott programot, így az helyreálhat/ vagy a törlés elött indítsd (indítsa)újra a készülékedet (készülékét).

2019. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!