Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszeretnék jönni a körmösömtő...

Elszeretnék jönni a körmösömtől, mert nem vagyok megelégedve a munkájával, és szeretnék egy másik műkörmöshöz elmenni. Mit mondjak neki hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

1 éve járok ehhez a lányhoz körmöshöz, viszont az utóbbi időbe nem vagyok megelégedve a munkájával, és a stílusával.

Ott szeretném hagyni,de nemtudom hogyan mondhatnám neki, mivel elég jo kapcsolatba vagyunk és nem akarom hogy haraggal váljunk el az ő oldaláról. Szerintetek hogyan csináljam?


2019. júl. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Az aceton oldja az agysejteket? Ezek szerint igen.
2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felkeresed a másik körmöst. Elkezdesz hozzá járni. És ennyi. Ha összefutsz vele az utcán, akkor megjegyezheti, hogy rég látott, akkor elmondod, hogy egy kedves ismerősödhöz átmentél, mikor megtudtad, ő is műkörmözik. Megkérdezi ki az és elmondod. És ennyiben marad.


Nem Te leszel az első ember, aki otthagyja, a fodrászok, körmösök, stb ehhez rég hozzászoktak.

2019. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnő pont ebbe a cipőben jár de neki sose csinált igazá jó körmöt (szerintem szarul nézki) de az én műkörmösöm aranykezű olyan gyönyörű körmöket csinál... De ő nem akar eljönni mert régi-régi barátok... Sajna ez van (kb ugyan anyit fizetünk ugyanazért)
2019. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!