Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kereshetnék munkát, ha...

Hogy kereshetnék munkát, ha szociális fóbiám van? Most fogok végezni a sulival, és annyira elszeretnék menni dolgozni messze egy másik városba, hogy elköltözhessek itthonról.

Figyelt kérdés
Idegileg kivagyok, nem birok tovább itthon ebben a terrorban élni:( Minél hamarabb elszeretnék költözni, de először munkát kell keresnem. Aki ilyenben szenved, az hogy győzte le? Vagy tudna valami tippet adni?

2018. ápr. 23. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkát akkor is kell keresned ha nem költözöl el.

Tehát keress munkát , aztán majd lesz valahogy.

Miért vagy terrorban otthon? Lehet hogy ezt nem szeretik hogy nincs munkád és mégis otthon vagy.

2018. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent csak szépen sorban.

Az elmaradt, hány éves vagy és milyen terror van otthon. Miböl fakad ez, ki tehet róla, min lehetne változtatni (és ebben min tudsz te változtatni)?

A szociális fóbiádat is át kell gondolnod, hogy valóban betegségröl van-e szó (ez esetben szakemberhez kell fordulni, ez nem szégyen - ha van iskolai pszichológus, akkor pl. hozzá).


Ha kizárólag a költözésben látod a megoldást, akkor persze azon kell dolgozni. Ha nincs hozzá saját tökéd, akkor elsö körben sajnos ott kell dolgozni, ahol épp vagy, és félretenni annyi pénzt, amiböl egy-két havi albérleti díj + a szokásos kéthavi kaució kitelik. Ez az összeg annak fényében változhat, hogy hová szeretnél költözni. És azon a helyen is el kell kezdeni felmérni azonnal a munkalehetöségeket.


Mivel nem ismerem a konkrét problémát, nehéz bármit mondani. Tizenévesen mindenesetre én is menekülni akartam otthonról (ma már örülnék, ha lenne hová hazamennem...).

Átmeneti megoldás lehet az is, hogy barát(okk)al vagy rokonokhoz költözöl, és meglátod, javul-e a helyzet.

2018. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok , szociális fóbiám van , lassan vége a sulinak , elakarok én is menni , munkát találni és nyugodtan élni :) aztán valahogy " legyőzni " ezt :D egy cipőben járunk szóval tudom h érzel , kitartást !
2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!