Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet még...

HBGO kérdése:

Szerintetek meg lehet még menteni a Földet?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ne pusztuljon ki és végleg itt maradhassunk?

És szerintetek milyen drasztikusan fog csökkeni az emberek létszáma? Mert nem hiszem, hogy az a több milliárd ember majd mind eljut oda. (Ha leszünk több milliárdan, mert az is lehet, hogy addigra csak kevesen leszünk. Erről mi a véleményetek?)

Szerintetek az addig még élő állatokat is képesek leszünk megmenteni a biztos pusztulástól?


2019. júl. 7. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem objektív, hanem szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi, azaz a Te, saját véleményedre.
2019. júl. 7. 14:18
 2/3 A kérdező kommentje:
A 2. a Marsra költözésre irányul, csak elfelejtettem kiírni azt.
2019. júl. 7. 14:20
 3/3 anonim válasza:

Szerintem, majd lesz egy nagy árvíz vagy egy vírus ami megcsökkenti az emberiség létszámát.

Persze ez csak én szerintem lesz.

Nem biztos, hogy ezek bekövetkeznek, de szerintem van esély rá.

A föld megmentése kérdéses.

Nem hiszem, hogy meglehetne menteni a földet, de van esély rá.

Az állattokkal kapcsolatban pedig nem hiszem vagyis nem mindegyik fajt fogjuk tudni.

A Marsra szerintem nem az egész emberiség fog eljutni csak a kiválasztottak akik majd a következő emberiség lesz.


Ez a személyes véleményem erről.

Remélem érthető voltam és nem nagyon kusza.

Illetve bocsánat a helyesírási hibákért!

2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!