Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árvízkárosultak biztosítás...

Árvízkárosultak biztosítás nélkül. ők a hibások?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket és rengeteg komment szólt, amiben azt írták, hát, hogy miért nem volt biztosításuk, most akkor ne nyavajogjanak, mert amikor az ő házába csapott bele a villám szerencséje volt mert volt biztosítása.


De könyörgöm, szerencsételen idős nénikék, bácsikák akik már a hamut is mamunak mondják hogyan kötnének biztosítást? Főleg olyan ramaty házakra...


Semmi együttérzés nincs az emberekben? Egész életükön át dolgoztak valamiért ami most elúszott...engem nem érint személy szerint, de nagyon elkeserítő.:S


2010. júl. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem hibásak.Némelyik a napi kenyeret se tudja megvenni, nemhogy havonta fizesse a biztosítást...

És egy ilyen természeti katazstrófára nem lehet felkészülni....itt nagy összefogás kell az emberek között, és még csak most jön a neheze.

2010. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan! De vajon pl ér az valamit, hogy csatlakoztam a mondjuk le a tüzijátékról az árvízkárosultak javára? Szomorú de nem nagyon hiszek benne:((
2010. júl. 10. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A tüzijátékos móka nem negatív :) És ha összehasonlítjuk a kapcsolgassuk együtt a villanyt Föld napja bigyóval, egyértelműen a magyar találmány a győztes :) Emellett figyelemfelkeltőnek legalább akkora, és remélem fel is kel mihamarabb az a nyavalyás figyelem...
2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ők nem hibások, de aki tudja h árvízveszélyes terület, mégis odaköltözik és nem köt biztosítást, az megérdemli.
2010. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A biztosító meg nem ajánl nekik biztosítást, vagy ha igen, akkor nagyon drágán, mert lehet, hogy árvíz lesz. Nem jótékonysági intézmények.
2010. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Részben igen (főleg, ha idősebbek is), mert ők is tudják, mi az az árterület.

Szerintem segélyt kapjanak, de új házat ne. Akkor aki 20 évig fizette a biztosítását és kifizette már rá a fél ház árát, az mit kapjon? Palotát?


...hacsak a falu össze nem áll, és föl nem építik nekik újból. Ha idáig is vályog volt, azt össze lehet hozni kalákában, és most már adót sem kell fizetni utána.

2010. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:04 voltam, tegye fel a kezét aki lepontozott
2010. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A császárok hüvelykujja a föld felé mutat. Inkább az tegye fel a kezét, aki megérdemelte a katasztrófát. Gondolom sikerült megérteni, hogy egyetlen igen rosszul megválasztott szó miatt kaptál lepontozást. Meg persze mert eléggé billeg az első mondatod mellette...
2010. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!