Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18l vagyok nem pesti vagyok...

18l vagyok nem pesti vagyok es elakarok menni a barátaimmal egy napra a szigetre de apa nem enged el sőt a varoson kivul ahol lakom szinte sehova, mit tegyek hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
18 vagy, oda mész ahova akarsz. Mondod, hogy mész x helyre, vagy azt se, és kész.
2019. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Uhm 18l gondolom lany vagy.. Nos ertheto, hogy miert nem akar engedni, sok rosszat hallani ezekrol a fesztivalokrol, gondolok itt a drogra, es hogy embereket a tudtuk ellenere drogozzak be, soundon is elofordult baratnom baratnojenek baratnojevel(xdd). Feltetelezhetoen felt, talan ha leirnad merre laksz es kikkel mennel. Vagy ha lenne idosebb ismerosod, baratod aki megy.. Szoval lenyeg a lenyeg hogy igen 18 vagy, ettol meg toluk fuggsz, bar ilyenkornazt hisszuk mienk a vilag, azt csinalunk amit akarunk, de ugyis belatjuk hogy nincs igy. Azt tudom javasolni ulj le vele, beszeld meg vele, visztek satrat, bementek egy napra, nem isztok bent, stb, ertesd meg vele hogy mar nem kislany vagy, az en bnom is 18,neki az apuja vette a heti berletet neki, szóval esete valogatja, sztem olyan is van hogy 20evesen nem engedik a szulok sehova a gyereket, es az azert mar durva.. No mindegy hajra, en is bent leszek 😉 7/5 napot

19/f

2019. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!