Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az életről? Hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
pozitívan
2019. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vallás, halál utáni életben nem hiszek. Ösztönös lények vagyunk, lényegében mindenkinek hasonló célokért küzd: Szeretet, szerelem, tisztelet, hatolom, pénz, hírnév..

Azt, hogy mi kik vagyunk, hogyan alakul az életünk, mik az elképzeléseink róla, a következő dolgok határozzák meg: Genetika, neveltetés, külső hatások, amik életünk során érnek minket.

2019. júl. 9. 14:16
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, kicsit bővebben?
2019. júl. 9. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

úgy vagyok vele, hogy mindenki azt csinál amit akar, csak ne ártson másoknak vele

én úgy élem a saját életemet ahogy én szeretném, van aki szerint nem jól csinálom, de ez az én életem, az én boldogságom

fontosnak tartom továbbá azt, hogy mindenki tegyen azért, hogy boldog legyen és ne csak várjon a sült galambra, esetleg sanyargassa/büntesse magát


én nem vagyok vallásos, nem hiszek istenben, de elismerem, hogy a vallásnak van pozitív oldala is az agymosó szektázás mellett


nekem vannak céljaim, akikért elég sokat dolgozom, fontosnak tartom, hogy mindenkinek legyenek tervei, céljai, vágyai, de ez is döntés kérdése ugye


régen szerettem segíteni másoknak, de sokan visszaéltek ezzel, így inkább a saját céljaimmal foglalkozom most már, nem annyira tartom addig fontosnak mások támogatását, csak minimális szinten

2019. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a hitet kizárjuk, akkor egyértelműen a faj fentartása a "legfontosabb"...

Szóval irány a spermabank, és még keresek is.

Mivel ezt egyszerű végrehajtani, így lényegében biztosítva van ez az "életcélom".

Ha a civilizációra koncentrálunk, és nem az állati mivoltunkra, akkor valami maradandót alkotni, hogy még a jövőben is legalább megemlítsen valaki.

Marad a hit kérdése, és az lesz az amit 100% hogy nem fogok kipipálni soha, mivel egy életen át kell csinálni...

Vagy csak családot alapítani, egy válalkozást nyitni... papiron így is fennmaradok egy ideig mint egy adat.

2019. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!