Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nagyon vékonyak meg a ducik...

A nagyon vékonyak meg a ducik nyáron mit csinálnak? Elbujnak a nagy melegben, hogyne lássák az emberek a vastag vagy nagyn vékony karjukat, lábukat?

Figyelt kérdés
ha ilyen vagy akkor irj:)
2010. júl. 10. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon vékony vagyok(161cm, 37kg). Nem szégyellem, szóval kimegyek az utcára, meg strandra, de tisztában vagyok vele, h. irtó hülyén nézek ki.
2010. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is eléggé vékony vagyok de nem bujkálok:DFőleg a karjaim vékonyak,azokat nem szeretem.A lábaim nem annyira,szoktam minibe járni,nem rejtem el őket.
2010. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

mert miért kéne ilyenkor elbújni??? én nem értem...

ha az illető elfogadja magát akkor nem fog elbújni... ha igen akkor meg legyen depressziós....

2010. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát de ezt nem lehet elfogadni..:S mert akkor azt mondják vagyis arra fogják hogy anorexiásak.

szerintem.

2010. júl. 10. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony vagyok (konkrétan kórosan sovány). Nem bújok el, de strandra nem szívesen járok. Ha megyek is, akkor csak ismerőssel, egyedül soha. Az utcai viseletben nem zavar, hordok pólót, rövidnadrágot, mert lesz*rom, hogy más mit gondol.
2010. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Megtalálják egymást, együtt bújnak el, néha nagyokat kefélnek, ilyesmi...
2010. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem aki vékony ne bújjon el :D Örüljön neki.

Én duci vagyok(160/60), és nem járok se strandra, se sehová. Rövidnadrágot is nagyon utálok hordani, mert kövér vagyok. :S Várom már a pulcsis időt :D

2010. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ennyi erővel meg aki kövér az örüljön neki,és ne bujon el mert nagyon sok kövér csaj van,vékonyak meg alig,mármint akit zavar a vékonyság,és azt jobban megszolják,hogy egyél már te.. nem pedig a kövéreket hogy ne egyél már annyit..
2010. júl. 11. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
160/60 még simán gulag termet
2010. júl. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!