Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony testalkatúak másképp...

A vékony testalkatúak másképp csinálnak valamit?

Figyelt kérdés
Normál súlyú (176/60 kg) lány vagyok, de nagyon meg kellett küzdenem ezért az eredményért, és folyamatosan figyelnem kell a táplálkozásomra, mert hiába mozgok(heti 3x 1 óra futás), ha egy kicsit többet eszem, már meglátszik rajtam.Barátnőm 173/50 kg, rettentő vékony, de formás, nem csúnya, igazság szerint irigylem az alakját.Annyit eszik mint egy disznó, nem viccelek...napi 3 tábla csoki, 6 zsömle, mindenféle süti, szénhidrátbomba, minden, ami csak elékerül, a gyomrában landol..Rengeteget eszik, és állandóan éhes.Miniumum 4000 kalóriát megeszik, de szerintem még keveset mondok.Nem sportol, nem bélférges, nincs pajzsmirigytúlműködése.Rettentően irigylem, hogy ennyire szabadon eresztheti magát.Mi a magyarázata ennek, hogy bizonyos emberek szervezete egyszerűen nem képes zsírt raktározni?Miért nem kapott mindenki ilyen anyagcserét?Ez annyira igazságtalan...=((((
2009. febr. 20. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és nem is bulímiás titokban...semmi baja.
2009. febr. 20. 18:42
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a gének miatt van így,bár valahol olvastam,hogy egy bizonyos vírus a felelős az elhízásért,de ezt nem hiszem el.Én speciel a harmadik babámat várom,és előre tudom,ha megszülök akkor megint vaságyastól leszek vagy 42 kiló a 160 centimhez.Én hízni akarok de nem megy.Szívesen átveszek pár kilót. :D
2009. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Van egy osztálytársam, aki szintén nagyon sokat eszik, mégis szörnyen vékony...

velem ez persze nem történik meg:(...(azért nem vagyok dagadt disznó..)

ez vagy amiatt van, hogy ilyen testalkatot örökölt, vagy a gyors anyagcsere miatt.

A barátnődnek több ételre lehet szüksége, ha gyors az anyagcseréje.

lehet hogy ezt mi soknak látjuk, de neki ez a normális bevitel.

Ha én például ezt csinálnám akkor nem származna belőle túl szép eredmény...

Még valami olyasmit is hallottam, hogy a felnőtteknek lelessul az anyagcseréjük, ezért nekik jobban kell vigyázni az alkatukra:)

remélem segíthettem.

2009. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Szívesen átadnék pár kg-t:D Nincs túlsúlyom, csinosnak tartanak, de én valahogy jobban vonzódom a vékonyabb alkathoz.Néha, barátnőm zabálási stílusát látva felbuzdulok, mondván, hogy ha neki nem árt, akkor nekem se..nem lehet ekkora különbség két ember szervezetének működése között...hát dehogynem=D ha megengedek magamnak egy kicsi bűnbeesést, az már másnap meglátszik a mérlegen:'(:((( szöööörnyűűűűűűűűűű...
2009. febr. 20. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

169 cm magas vagyok és 48-49 kg. én is sokat eszek, édességgel tömöm magam állandóan de képtelen vagyok elhízni. mindig is vékony voltam, szerintem a gének miatt.

a barátnődet pedig ne irigyeld, fogadd el magad és ettől a kisugárzásod is ragyogó lesz. ez alapból mindenkit megszépít. :)

2009. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is nagyon vékony voltam 26 éves koromig.162cm és 47-49kg.

Szülés után 1 hónappal megint 48 kg voltam,és nagyon utáltam,hogy ne bírok magamon tartani egy nyamvadt plusz kg-t.Aztán 26 voltam mikor kiszedték a mandulámat,és egy éven belül híztam 25 kg-ot.Eleinte örültem neki,de később már nem.Nekem gond van a pajzsmirigyemmel is,de nem szedek rá semmit.A doki szerint megbolygatta a hormonháztartást a műtét.Azóta szültem még 2x,most is 75 kg vagyok.Pedig most nem eszek annyit mint régen.

Iszonyat ronda úszógumim van,és a lábaim vékonyak.Nagyon formátlannak érzem magam.Mert szerintem az nem csúnya,ha valaki arányosan molett.Az tud ízléses csinos lenni.

Tudok fogyni koplalással,és mozgással,de nem megy le a hasam akkor sem:(((

2009. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!