Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől ilyen felkapott az...

Mitől ilyen felkapott az aliexpress/wish az ebay-hez képest?

Figyelt kérdés
állandóan csak azt hallom hogy aliexpress neg wish, soha senki nem mond semmit az ebayről, ezt csak én látom így vagy tényleg jobban szeretik? én nekem ugyan az mind a három nem látom a különbséget

2019. júl. 11. 15:57
 1/4 Kecsketáp ***** válasza:
100%
300 ezer forintos luxusház is volt a wishen. Persze az sem igaz
2019. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alin és wishen jobban vannak rendszerezve a dolgok és csak lerakatok árulnak szimpla emberkék nem... Ezért szerintem olcsóbb, illetve általában ugyanonnan jönnek a cuccok, így elfogadható a posta ára
2019. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és abban van valami különbség hogy megjönnek a csomagok vagy nem? én csak ebay-ről rendeltem eddig 2 csomagom nem jött meg
2019. júl. 11. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Wish-nek sokkal szembetűnőbb és agresszívebb is reklámozása, mobilon biztos hogy belefutsz bármilyen app használatakor a keresősávban. A felárazós átverés miatt pedig sokan elhiszik hogy hatalmas kedvezményeket fognak ki, és így többen használják az oldalt.
2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!