Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a vilégvége...

Nyestiii kérdése:

Szerintetek a vilégvége milyen lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a dolog érdekelne engem hogy milyen lesz a világvége? Meg az is érdekelne hogy milyen katasztrófával csap majd le? Bármint ezt úgy értem hogy esetleg cunamival fog érkezni vagy egy meteór fog be csapódni és még az is érdekelne hogy amikor eljönn a vilagvége akkor amikor kihal az emberiség és példáúl tűz lesz és eléget mindent akkor abból mit fogunk érezni? Tudom meg égünk és elég az egész testünk de mi akkor mit fogunk érezni?

2019. júl. 11. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem ilyen filmes világvége lesz. Már most érezhetjük a jeleit. Globális felmelegedés, sarkkörök pusztulása, esőerdők írtása, túlnépesedés, rengeteg szemét...stb. Évtizedeken belül öldöklés lesz az ivóvízért. Akkor jön a harmadik világháború, az hamar eldönti a dolgokat az atomfegyverekkel.
2019. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A., János evangéliuma: Jelenések könyve (erről szól)

B., Egy katasztrófa szerintem nem lehet globálisan pusztító (cunami, tornádó...) pl.: a földrengések is leginkább (nagy)városokban igazán veszélyesek (ha kinnt vagy a pusztában (alföldön), ott is maximum az ártézi részeknél feltörik a víz...). Bár a meteorit túl nagy nem lehet ahoz hogy ne egy kavicsként érjen földet... de ha a Hold csapódna be...

C., ha oda az idegrendszerünk, akkor az ég világon semmit nem fogunk érezni. Mivel az agy egy kreatív kis valami... így amíg életben van, (és jók az idegeid) addig mindent érezhetsz (a hús égését, tüdő szétrobbanását a hő miatt, a bőröd perzselődését, a szemed száradását, a véred melegedését...), de ha kimúlik... akkor az ég világon semmit nem fogsz érezni, mert konkrétan te vagy az agyad... és idegközpont nélkül nincsennek érzések...

+És ha az ember kihal... az nem jelenti azt, hogy itt a világvége (bár számunkra igen... de akkor a galál is az személyenként... tehát végülis már tart a világvége, csak lessan, és elég hatástalanul...)

2019. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Elfogy minden alkoholszármazék. Ott és akkor vége a dalnak a táncnak.
2019. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy nyelvtankönyv olvasgatása jelentené a világvégét.
2019. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "világvégét" az emberiség nem fogja már megélni. Egyébként a legelterjedtebb teória jelenleg, hogy a Nap pár milliárd év múlva vörös óriássá változik, ennek hatására pedig minden élőlény (állat, növény) elpusztul a Földön, amelyik esetleg még életben maradt. Később a Nap is "elpusztul" (ahogy az összes többi csillag is) és fehér törpévé válik.
2019. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 világvége1 ***** válasza:
100%
Hőség lesz és szárazság. Élelem- és ivóvízhiány.
2020. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!