Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műanyag kerti széket mivel...

Miramare4 kérdése:

Műanyag kerti széket mivel tudok festeni, környezetvédelmi célból?

Figyelt kérdés
Nem akarom ugyanis kidobni, mert akkora nagy darab műanyag - és nagyon erős és stabil még mindig (vastag anyagú, nem olyan pilincka, mint a maiak). Szép formájú, viszont a felületét az időjárás és a por kellőképp megviselte. Gusztustalanul porosnak látszik, de lemoshatatlan. Segítsetek, környezettudatosak!

2019. júl. 18. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Rákerestem, és ezt találtam:

[link]


Itt van lazúr és csónak lakk is, amit környezetvédőnek mondanak. Csak hát meg kell fizetni.

Általában a fa és bambusz anyagok azok, amikre van környezetvédő festék. A műanyag már eleve nem az, csak tartós lehet.

Egy biztos: Én felcsiszolnám a felületet, hogy jobban tapadjon a festék, és utána kennék rá csónak lakkot is, mert úgy jobban bírná a esőt, vizet.

2019. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!