Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisz még (bízik még) valaki a...

Hisz még (bízik még) valaki a lottó játékban? A kottó játék tisztességében?

Figyelt kérdés
"Nem zörög a haraszt" alapon a közvélemény sok sumákságot sejt, ezekhez kivételesen nem csatlakozom, de hallgassátok meg az észrevételemet: Tételezzük fel, hogy létezett a 12 budaőrsi rendőr, és a legutóbbi főnyereményt is természetes személy viszi el. Rendkívül különös viszont, hogy amikor gazdára talál egy kétmilliárdot megközelítő nyeremény, a következő héten, de legközelebb a második héten újra van telitalálat. Így volt ez most is, az ezt megelőző nyeremény után két hétre rá volt újra ötös, azt megelőzően pedig rögtön a rákövetkező héten. És ugyanez volt a tendencia az elmúlt 9 évben, amióta odafigyelek. Nem értek a valószínüségszámításhoz, de úgy érzem, hogy ez a fajta ciklikusság ellentmond annak.
2010. júl. 11. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen több ötösnyertes is volt,és nem halmozódott hetekig.

Lehet manipulálni.Sőt, sztem is maniulálják.

Milyen érdekes,hogy a "nyertesek"több ember, vagy egy kis falu valakije:)senki se tudja, hogy ki.

Régen mindig tudták, ki nyerte, még akkor is, ha ideig-órákig nem tudódott ki azonnal.Egyszóval szerintem kamu ez az egész.

2010. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kis falu valakije kezében tartja a Szerencsejáték ZRT-t és a gép is az övé természetesen és egy levegővel működő gép azt a számot húzza ki amit csak akarnak. Azt se lehet felfogni hogy miért nem adják meg a nevüket? Pedig pofonegyszerű!
2010. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

- A manipulálásnél nem a számok kihúzására gondoltam (Valószínűleg nyomásra, de részben visszaállították a kézi húzást is, a hatos lottót a mai napig kézzel húzzák, és a Skandináv lottónál van egy ilyen, emg egy olyan is.), a nyetes "megtalálására". Aki tudja, hogy mi az a "rendszeridő visszaállítása", máris képben van. Mi sem egyszerűbb, mint a számhúzás után, utólag, de korábbi dátummal kreálni egy fogadást és rögzíteni a szervereken. Nem azt állítom, hogy az egész a maffia zsebébe kerül. Meghatározott módon az államkasszába folyik be, a beavatottak pedig komoly - és legális - jutalmat kapnak.

- Egyetértek, hogy a "nyertesek" körül valami nem tiszta, azért írtam úgy, hogy ha "létezett 12 budadőrsi rendőr",

- az "Egy kis falu valakije kezében tartja a Szerencsejáték ZRT-t" állítást is teljes mértékben osztom. Alvilágnak vagy szervezett bűnözésnek is lehetne nevezni,

- viszont a nyertes szmélyének megismerése - ebben a gengszter országban - nem volna szerencsés.

Képzeljetek csak bele: Új házba költözöl, de a fél környék már tudja, hogy honnan lehetett rá pénzed, amíg Te az Ő gazdagságról doha, semmit nem tudhatsz meg.

- Jobb esetben, mindenki a barátod akar lenni - hogy ne a mai politikusokat említsem, akár Horn és Torgyán is.

- Kevésbé szerencsés esetben - mert ez egy gengszter ország - egyesek zaklatni fognak, megzsarolhatnak, megfenyegethetnek, hogy cserébe a pénzed egy részéhez juthassanak.

2010. júl. 11. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Még ilyent! Megkérdőjelezni a 100 százalékban állami tulajdonú Szerencsejáték Zrt vezető munkatársainak (napjainkban használatos kifejezéssel a managementnek) tisztességét, megbízhatóságát, hiszen mindnyájan - beleértve a "bizalom vonala" munkatársait - C típusu


Ki van zárva, hogy törvénytelenség történik, hiszen a sorsolás végén a Sorsolási Bizottság elnöke és a Közjegyző is kijelentik, hogy a "Sorsolások szabályos rendben zajlottak!"


Tisztelettel,

Vicc Elek

2010. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

VALAMIÉRT EGY LÉNYEGES FÉLMONDAT KIMARADT, így megismétlem az egészet:


Még ilyent! Megkérdőjelezni a 100 százalékban állami tulajdonú Szerencsejáték Zrt vezető munkatársainak (napjainkban használatos kifejezéssel a managementnek) tisztességét, megbízhatóságát, hiszen mindnyájan - beleértve a "bizalom vonala" munkatársait - C típusu NEMZETBIZTONSÁGI ÁTVILÁGÍTÁSON ESTEK ÁT!


Ki van zárva, hogy törvénytelenség történik, hiszen a sorsolás végén a Sorsolási Bizottság elnöke és a Közjegyző is kijelentik, hogy a "Sorsolások szabályos rendben zajlottak!"


Tisztelettel,

Vicc Elek

2010. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is meg kérdőjeleztem már jó néhányszor magamban a SzJzrt „tisztaságát” és erről nagyon kevés infót lehet találni a neten. (Nem tartom kizártnak hogy van egy osztály aki csak azért felel hogy „radírozza” a nemkívánatos lottó blogokat. Mert hát marketingre elég sokat költenek el lehet gondolkodni hogy a jó hír fenntartása érdekében miket csinálnak még…) hogy valóban nyert e már valaki főnyereményt, de érdekes még sehol nem láttam hogy egy nyertes írt volna hogy én valóban nyertem. Bár még ha valóban kifizetik játékosoknak a nyereményeket és főnyereményeket, akkor is nagyon komoly haszonnal zárnak.
2011. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!