Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó yaoi...

Tudnátok ajánlani jó yaoi animéket?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam amik nem olyan "erős" yaoik. Most fejeztem be a Yuri!!! on icet és valami ahhoz hasonlót keresek, esetleg több közelséggel, pl csókokkal, de valami hasonlót, mert abban tetszett, hogy sok volt benne a poén, aranyos volt meg olyan jó volt az egész történet, ahogy bemutatták a szereplők érzéseit/gondolatait stb. Valami olyat keresek ami mindenképpen hasonlít ehhez. :)

2019. júl. 20. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit te keresel az nem Yaoi, hanem sokkal inkább shounen ai :)

Míg a yaoi-ban van erotikus tartalom, addig a shounen ai inkább a szereplők érzelmére mennek és max. egy meztelen felsőtestet látsz.


Ezeket tudom ajánlani:


Doukyuusei (Film)

DRAMAtical Murder (ennek az OVA-ja Yaoi)

Hitorijime My Hero

Love stage


És van a Yarichin Bitch Club ami már az erős yaoi-k közé tartozik, de nagyon szép a grafikája és hatalmas poénok vannak benne! Én személy szerint sokat röhögtem :D


Egyébként ha beregisztrálsz AnimeAddicts-ra, ott tudsz többet keresni. Emellett még a műfajt és a témát is megtudsz adni, így biztosan olyan animét kapsz, amilyet szeretnél nézni.


Remélem tudtam segíteni! :D

2019. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is shonen ai műfajt ajánlanám és ezeket mondanám



Blacku butler

Given (bár azt nem tudom,hogy az mennyire lesz erős de kétlem hogy az lesz)

De a yaoi orden oldalon találsz nem erős yaoikat.Én azt alánlom

2019. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!