Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm mindenben...

A legjobb barátnőm mindenben utánoz. Idegesítő. Hogyan mondjam el neki? részletesen lent

Figyelt kérdés

voltunk a halasnapokon és én kinéztem egy farkasos pólót,még aznap vettek egy olyat az anyukájával,naon rosszul esett.

vettem egy pólót a plázában ,és jövőhéten mondta nekem hogy ne haragudjak de ők is vettek olyan pólót.

vettünk egy fekete nadrágot ,másnap rajta is ugyan olyan volt...stb...stb...

visszatérve a farkasos pólóra van belőle másfajta is anya azt mondta,hogy vegyek más milyent.

mit csináljak? hogy mondjam el neki hogy ez már idegesítő???


2010. júl. 11. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szépen leültök és négyszemközt elmondod neki, hogy ne téged utánozzon hanem legyen saját stílusa. Valószínűleg az elején be fog sértődni de, ha igazi barátok vagytok akkor hamar belátja, hogy igazad van és megbocsájt majd.
2010. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 d,jpt L ***** válasza:
Nem hiszem,hogy téged annyira utánozni lehetne, az írásodból következtetve nyolcvanezer ember rohangál az utcákon, akik kajak ugyanolyanok, mint személyed.
2010. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem arról van szó... biztos vannak még ilyenek,de ez már naon idegesítő...

mindig mindent megkérdez h honnan vettem én meg már néha azt mondom h anyátol kaptam,... és nem tom honnan van ,mert tom hogy ugyis ugyan olyat vesz másnapra..

2010. júl. 11. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
mondd azt neki, hogy utánozós majom, edd meg amit kinyom! az írásod alapján ez az értelmi színvonal :D:D
2010. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!