Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék vásásrolni egy...

Szeretnék vásásrolni egy könyvet, amely a terhességről szól, amelyben részletesen leírják a 9 hónap eseményeit, tanácsokat kapok. Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én az Alexandrában kapható "CSodálatos Utazás"-a fogantatástól a szülésig c.könyvet ajánlanám,most akciós 8900 helyett most 4490.Gyönyörű fotók,és "magyarul" leírt információkat tartalmaz.Lizy

2008. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem a Kismamák nagykönyve van meg. Nagyon sok hasznos infot megtudtam belőle. Ráadsául ez a baba megszületése után is hasznos,mert egészen három éves koráig benne van minden betegség,fejlődés stb...

[link]

itt meg is tudod rendelni,csak regisztrálnod kell. másnap már szállítják is. remélem tudtam segíteni

2008. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az Alexandrában vettem meg a Terhesség ABC-je című könyvet. Minden le van benne írva sok kép van benne hétről hétre a baba fejlődése, tested változása, betegségek, vizsgálatok stb. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2008. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, legszívesebben mindet megvenném:)
2008. okt. 2. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utólsó válaszolóhoz én is csatlakozom. Az orvosok és a védőnő szerint is a Terhesség abc-je az egyik legjobb könyv ami aterhességről szól. Én azért szeretem, mert mindent leír alaposan. Teljesen a fogantatástó kezdi egész a szoptatásig. A vizsgálatok menetét is leírja. Én a Tesco-ban vettem. Ne volt olcsó, de nem bántam meg.
2008. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!