Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja melyik az a szellemhá...

Ki tudja melyik az a szellemház Angliában ahol több gyilkosság is történt?

Figyelt kérdés

Korabban lattam errol azt hiszem egy ilyennel foglalkozo tv-s sorozatban egy reszletet errol, akkor neten utanajartam es tobb helyen is olvastam rola allitolag mar turisztikai latvanyossag is lett es azt hiszem konyv is keszult rola.. vagy film, nem vagyok benne biztos de inkabb konyv..

Arrol szol a tortenet, hogy egy angliai hazban egy csaladtag lemeszarolta az egesz csaladjat, majd utana akik bekoltoztek abba a hazba furcsa dolgokat lattak es abban a csaladban is gyilkossag tortent azt hiszem. Utana tobben koltoztek abba a hazba, de mindenki ott hagyta a furcsa jelensegek miatt.

Ezutan mar turisztikai latvanyossag is lett.

Magam elott van a haz kepe is fejben, de akarhogy is probalom keresni googleben nem talalom...

Ha valaki sejti mirol beszelek ne tartsa magaban :)


2019. júl. 21. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem az szerintem (itt a menyasszonyait gyilkolja meg, de hátha ez is megfelel.)

[link]

2019. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hátha...

[link]

2019. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!