Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bmw 1.8 Miért csinálja ezt?...

Bmw 1.8 Miért csinálja ezt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap megvolt a gyertya és gyertyakábel csere, indítottam beindult ment egy ideig és leállt. Utána megint beindult kicsivel több ideig ment és újból leállt. Mi okozhatja ezt?


Tudni valók: 10 évig csücsült befalazva a pajtába.


Új ac pumpát is kapott mert ami volt benne annak kampec.



#Bmw 1.8
2019. júl. 21. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Légtelenítsd az üzemanyag rendszert, nézd át az elektromos kontaktusokat.
2019. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A csöveket/benzinszűrőt lecseréltem.

A kontaktotak átnéztem be is fújtam kontakt spray-el. Az injektor ha rossz az is okozhatja ezt?

Hogyan lehet lelégteleníteni?

(Bmw motoron egyszer sem légtelenítettem)

2019. júl. 28. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Azt hiszem, nem ez a fórum alkalmas arra, hogy téged autószerelővé képezzen. Egyébként sok honlap foglalkozik az általad felvetett szakmai kérdésekkel (is), kérdezz rá a keresővel, nem hiszem hogy bárkinek van ideje arra, hogy kérdésről-kérdésre megoldja a problémáidat.

(Még egy válasz: Az injektor egyértelműen okozhatja az említett problémát!)

2019. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem egy új (használt) injektort és szépen duruzsol a verda. Megoldottam nagy szakemberek nélkül.
2019. aug. 1. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, legközelebb talán "nagy szakemberek" MEGKÉRDEZÉSE nélkül is meg tudod oldani a problémáid, nagy fiú!
2019. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!