Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában mivel terelitek el...

Általában mivel terelitek el a figyelmeteket, hogy tovább bírjátok pisilés nélkül?

Figyelt kérdés

Az én eddig előfordult szituációim:

1. reggel van, leghamarabb délután tudok csak pisilni, viszont ahhoz képest már most nagyon kell.

2. este van, pisilnem kell, de legkorábban max másnap tudok.

Azt olvastam, hogy szexuális gondolatok segítenek, de nekem egyáltalán nem. >.< Sőt arra még inkább kell.


Saját tapasztalatból származó tanács érdekel, és nem az, hogy: "mi a francért nem tudsz egyszerűen csak pisilni menni, mikor kell?" :D

Köszi :)


2019. júl. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Akarsz vesekovet, holyagproblemakat? Tartsd csak vissza, jo sokaig.


Ha esetleg ez a bepisilo-, wc melle pisilo, nyilvanosan pisilo-fetises kerdesek egyik, akkor irj inkabb olvasonaplot.

2019. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Perfekt tanács volt saját tapasztalatból, köszönöm. Leszögeztem, hogy ne kötekedők írjanak, erre tessék.
2019. júl. 21. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarsz magadnak egy jó kis beledöglős vesegörcsöt,plusz vizelet visszatartási problémákat,akkor csak tartogasd vissza a pisálást...majdha egyszer kétszer akaratlanul bepisálsz nyilvános helyen,mert nem tudod visszatartani,akkor erősen elgondolkodhatsz azon,hogy megérte-e...
2019. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

idézem: "eddig előfordult szituációim"

nem azt írtam, hogy napi szintű, hanem h megtörtént


kicsit értelmezzétek is


de lehet, ti nem tartjátok vissza a dolgaitokat, és ahol rátok jön, odacsináltok :'D

2019. júl. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!