Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől változik, hogy mennyire...

Mitől változik, hogy mennyire hasznosak a válaszaim?

Figyelt kérdés

Amikor regisztráltam, alacsony százalékkal indultam, és szinte óráról órára ment fel, majd megállt.

Eddig értem, az elején könnyen változik.

De miért van az, hogy azóta kb. 2 évente kapok még 1 %-ot?

Nem lettek hirtelen hasznosabbak a válaszaim, ez biztos.



2019. júl. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEm "hirtelen" lettek hasznosabbak a válaszaid, hanem folyamatosan (legalább is azok szerint, akik pozitív minösítést adtak) és ha ezek elérnek egy bizonyos számot (az összes válaszodat véve a százalékszámítás alapjául), akkor ugrik egyet föl (vagy más esetben lefelé). Minél több választ adtál összesen, annál kevesebbet mozdít egy válasz az aktuális értéken.

Ha kezdetben volt 10 válaszod, és abból 9-et jónak minösítettek, akkor 90%-ban hasznosak a válaszaid a rendszer számítása szerint, ha 100 válaszból jó 9, akkor meg csak 9% a haszbos.

Természetesen, ahogy egyre több választ adsz, a hasznosak is egyre többek lesznek, csak az arány lesz mégis más.

2019. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de a válaszaim arányai sem javultak. Épp annyi cinikus, és haszontalan válaszom van, mint előtte.
2019. júl. 24. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan kategóriákba írsz, ahol a felhasználóknak tetszenek a megnyilvánulásaid.


A szabályzat kimondja


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Ez alapján lényegében sokan nem a válasz hasznossága szerint pontoznak, hanem aszerint, hogy tetszik e nekik vagy nem.

2019. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2019. júl. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!