Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborba kell...

Egyetemi gólyatáborba kell diákigazolvány?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs diákom, mert kihagytam egy évet és így nincs tanulói jogviszonyom. Idén felvételiztem, és ha sikerül, akkor mikor kell elindítani a diákigazolvány igénylését? Mert ugye másnak október 31ig érvényes a középiskolai.


Köszönöm a választ előre is és sok sikert minden felvételizőnek!😁


2019. júl. 23. 16:33
 1/2 anonim válasza:

Nem kell, különben sokan nem mennének gólyatáborba. :D

Beíratkozás után a Neptunon keresztül kell majd igényelni. Kb. novemberre érkezik meg (legalábbis én addigra kaptam meg.) Ezért minél előbb érdemes igényelni, főleg, hogy addig nem lesz fényképes diákigazolványod. Viszont tudsz igényelni majd a TO-n ideiglenes diákigazolványt. (Csak már láttam olyat, hogy pl. buszon nem fogadták el, bár ez a ritkább eset :/ ) De, hát mást nem tudsz tenni, csak ezt.

2019. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van bál is?
2020. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!