Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor törölték a szex és...

Mikor törölték a szex és szerelem rovatot?

Figyelt kérdés
Néhány ősrégi kérdést láttam, hogy ebből a rovatból lettek átirányítva a, szexualitás/párkapcsolat rovatba. Mikor és miért lett törölve?

2019. júl. 31. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg a Wayback Machine-en keresztül találhatsz régi képernyőképeket az oldalon, és ott látszik.

A szétválasztása azért lehetett indokolt, mert nem annyira szorosan összefüggő témák, hogy egy nagy közös kategóriában legyenek kezelve, összevegyítve.

A "szexualitás" témakör mindig is hírhedt és kellemetlen közeg volt a privátban zaklatóktól meg bepróbálkozóktól. Aki a szerelmi életével kapcsolatban kérdezett, ugyanúgy megtalálták mint aki a szexről írt ki kérdést. Azóta pedig már a párkapcsolat téma is ki lett véve a Szexualitásból és önálló kategóriát kapott, hogy még távolabb kerüljenek egymástól. Aki komoly válaszokat akar az a párkapcsolat témába írja ki a kérdést, mert a másikban nem fog.

2019. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem neked, 2015. május 11 és 16 között.

Nem törölték a rovatot, hanem szétszedték. Azelőtt volt a szerelem, szex, azon belül: Fogamzásgátlás, ismerkedés, párkapcsolatok, randizás, szexualitás, szüzesség, egyéb kérdések.

Ez lett szétbontva felnőtt párkapcsolatokra, tini párkapcsolatokra és szexualitásra.

2019. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
a szüzesség maradhatott volna azért.
2019. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A nagycsoportos Évike is ezt mondta, kedves utolsó, amikor hazament az óvodából... :-))
2019. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyébként szerintem nem lett törölve, hanem inkább csak elrejtve, vagy én nem tudom. Lehet hihetetlen, de én azt hiszem tavaly, vagy tavaly előtt beszéltem itt egy lánnyal, akinek a kérdését valahogy áttették a szerelem, szex rovatba.


Megpróbálom megkeresni valahogy a kérdést és beküldöm ha egyáltalán meg van még.

2019. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!