Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történt az oldallal?

Mi történt az oldallal?

Figyelt kérdés

Igen, a gyakorival.

Alig jönnek válaszok. Tegnap tettem fel kérdést arról, hogy milyen biciklit vegyek, és csak egy válasz érkezett.


Ha jól emlékszem, amikor pár éve hasonló kérdést tettem fel, akkor 10-15 válasz jött.


Mivel most nyugi van az irodában, más témában is írogattam, és legtöbb témában olyan 3-4 válasz a maximum.

Haldoklik az oldal, vagy mi??



2019. aug. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Van egy új városi cirkálom eladó zsir uj ossze sincs még rakva.
2019. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmi gond az oldalal mindig is sz.r volt.
2019. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én visszanézegettem régebbi kérdéseket és nem voltak ilyenek mint bombanős és társai. Sokkal normálisabb és korrektebb válaszok voltak. Ahol segítséget kért valaki azonnal ugrottak vagy 20 válasz is jött és segítettek. Most meg elterjedtek a trollkodók és a kérdéseket se lehet már komolyan venni. Emiatt tojnak bele a felhasználók az egészbe.
2019. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár éve irtam egy választ egy kérdésre és megtaláltam,nem néztem meg ki irta

Barchoba volt és privibe irtam hogy tárgy?


Erre kiderült hogy saját magamnak krtam ezért nem jött válasz

2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyár van, meleg van, mindenki a strandon áztatja magát. Szerintem csak ennyi.

Aki meg mégis a neten lóg, az inkább facebookozik. Régebben a fórumokon is nagy élet volt, folyamatosan jöttek a kommentek. Mára viszont, főleg a facebook-csoportok elterjedésével ezek teljesen kihaltak.

2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most akik tudnámak erre válaszolni, a strandon áznak vagy élvezve a jó időt bicóznak. Akik meg itt vannak, más kategóriában írnak.


Írd ki, hogy a barátoddal tegnap összevesztél vagy a főnök rajtakapott, ahogy tollat lopsz az irodából vagy, hogy várja e más a sulikezdést - lesz 20-30 válaszod minimum.

2019. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!