Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a megfelelő kategóriába raktam ki a kérdésemet? Hiszen előfordul néha olyan kérdés, hogy jó neki akár két kategória is. És szoktatok bocsánatot kérni valami miatt? Nem kötelező bocsizni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha több kategóriában is jó, akkor bármelyikben jó helyen van. Neked kell eldöntened esetleg a kategória aktivitása vagy komolysága alapján, hogy melyikbe érdemesebb tenni.
2019. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kategóriák elnevezése általában eléggé egyértelmű.

Ami kavarodást szokott okozni, az az Utazás, amit téveszteni szoktak (ez a kikapcsolódás helye, de van aki napi közlekedési gondjairól kérdés, mások meg végleges kiköltözésről). Másik meg a GYIK, ami kizárólag ennek az oldalnak a működésével kapcsolatos rovat.


Ha nem sokszor és nem szándékosan írsz rossz helyre, a moderátor átteszi idővel.


Elnézést nemigen szoktam kérni. Szeretem elismerni a hibáimat, nem csinálok ebből ügyet. Ám ha más mondanivalóm nincs, akkor offolás, meg név nélkül nehéz követni, hogy most ki és miért szabadkozik. Elnézést én voltam az, aki tegnap a 24-ik hozzászólásban azt írtam, hogy pedig de nem. Bocs! Felesleges

2019. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha kiírom, hogy "remélem jó kategória" - esetleg valaki jelenti hogy rossz helyen van, aztán egy modi átteszi.


De nem szoktam újabban aggódni miatta. (max. ha véletlenül kerül teljesen rossz kategóriába) Kiteszem, aztán ha nagyon böki valakinek a szemét akkor át lesz helyezve. Nem kapsz ezért büntit.

2019. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!