Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha véletlenül rossz alkategóri...

Ha véletlenül rossz alkategóriába írtam ki egy kérdésemet, akkor hova írjak üzenetet a moderátoroknak, hogy áthelyeztessem a kérdést a megfelelő alkategóriába?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd az elküldött kérdés alá a hozzászólásokhoz, hogy Rossz kategória. És, akkor átteszik.

Vagy jelentheted.

2019. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
moderator@gyakorikerdesek.hu , de egyszerább, ha proviben átdobod a kérdésed linkjét, én jelentem és csókolom, át is teszik jó kategóriába a modok :)
2019. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tudom tudnak-e egyáltalán minden választ olvasni. Van a kérdésed jobb alsó sarkában is egy piros tábla, a kérdés jelentése - vagy mi. Szerintem inkább ott írj nekik, mert az csak felbukkan az ő felületükön.
2019. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ember nem tudja a saját kérdéseit és saját válaszait jelenteni. Nincs ott rá az az opció.


De már az is lehet, hogy mostanra valaki jelentette, ha nagyon, de nagyon nem illik oda; pl, ha az önismereti alkategóriába berakdat, hogy egy lovat naponta hányszor kell megetetni, azt azonnal jelentik. Ha olyan, ami lehet, hogy illik oda, de lehet, hogy nem, ott érdemes írni egy kommentet, hogy jelentség már, mert Te azalkategóriába szántad vagy írhatsz a modoknak egy levelet a fent megosztott mailcímre.


De rendszert ne csinálj belőle, mert szabálysértésnek könyvelkik el és sok szabálysértés után a fiúkod kitiltásra kerül.

2019. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!