Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törli a gyakori az én...

Miért törli a gyakori az én kérdéseimet amikor az ugyanazokról szóló már 2 éve ott van?!

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miről szólt a kérdésed?

Az ismétlődő kérdések majd minden kategóriában előfordulnak,jelentheted őket, ha gondolod

2019. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
2 éve lehet nem jelentette senki, most meg igen. Vagy 2 éve nem volt tilos megkérdezni, most igen. Ha nem írsz konkrétumot, nehéz konkrétan megmondani.
2019. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát volt egy másik ember is aki az egyik kérdéshez az én probl3mámat irta le

A kérdés:

"Mi Maris videós neve?"

2éve fent állt a kérdés és a válaszoló ezt irta:"Ez kva jó énkiirtam ezt a kérdést csak nem Marisról és törölték,et meg 2éve itt áll!"


Ugyanez a problémám én csepo-ról irtam hogy neki mi az eredeti neve de állandóan törölték akkor a maris kérdést miért hagyták meg amikor ugyanabba a kategóriába irtam

És nem is kaptam választ másik az hogy volt egy barchobás kérdés ami 5éve fennvan humir kategóriába és ezért én is abba tettem be

Bezzeg törölték akkor az 5évvel ezelőtt feltett humor-ban miér nem törölték


Másik hogy kérdeztem beszélgetünk

De törölték mert nem ismerkedni van ez az oldal,de bezzeg mennyi ilyen kérdés van azt mér nem törlik?

Mér mindig csak az enyémet?

2019. aug. 31. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudják törölni, amit valaki jelent. Ha másét nem jelentik, de a te kérdésedet igen, a tiédet fogják törölni. Ha látod, hogy más kérdése szabályt szeg, te is jelentheted.


Érdemes lenne elolvasnod a szabályzatot, mert nem sok fogalmad van arról, hogy mit lehet kérdezni.

Személyes adatot tilos közzétenni, így nem kérdezheted meg senki polgári nevét. Jogosan törölték. Beszélgetni, ismerkedni nem lehet, jogosan törölték. Bárki másét is törlik ha ilyen kérdést tesz fel, de ahhoz valakinek jelenteni kell.

2019. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Mert farasztoak.
2019. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Annyira vicces, hogy még mindig próbálják egyesek mentegetni a GYK-t és moderátorait.


a moderálás teljesen logikátlan és következetlen legtöbbször, ill. attól függ, épp melyik moder nézi.

2019. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!