Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az adminok miért...

K.L.Kiss kérdése:

Szerintetek az adminok miért nem válaszolnak arra az e-mailemre, amelyben megkérdezem, hogy miért törölték az egyik kérdésemet?

Figyelt kérdés
A törlésről szóló értesítésben ott van az e-mailcím, hogy azon lehet érdeklődni, de nem válaszolnak, pedig nem tudom, hogy miben sértettem meg a szabályzatot, így a későbbiekben, lehet, megint megteszem szándékomon kívül.

2019. szept. 18. 09:17
 1/7 anonim válasza:
67%
Nos, ami azt illeti, a lehetőségek tárháza igen nagy a kérdések jellegét és mennyiségét illetően, ezért ezen munkát végző becses honfitársaink attitűdje igencsak aktuális hangulati állapotuktól függően teszi vagy nem teszi hatékonnyá munkavégzésüket. 31F
2019. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg gondoltál már arra, hogy újra elküld nekik?
2019. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kétszer írtam! A második e-maiben már kifelyezetten kértem, hogy mindenképpen válaszoljanak, ha már az elsőre nem válaszoltak. Már azt is gondolom, hogy olyan kérdésekkel fogom provokálni őket, amire kénytelek lesznek reagálni és valószínűleg kizárni, mert az sokkal egyszerűbb, mint megindokolni egy szerintem alaptalan döntést.
2019. szept. 18. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert gondolom naponta így is 5000 hasonló tartalmú emailt kapnak.
2019. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem még mindig azon gondolkodnak, mi lehet az hogy "kifelyezetten".
2019. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal fenntartja a jogot hogy indoklás nélkül töröljön bármilyen tartalmat, így nem kötelesek rá válaszolni. A törlésről szóló értesítésben nem volt indok? Ha az volt az indok hogy nem felelt meg a kérdéskiírás feltételeinek, akkor nem olvastad el és/vagy tartottad be azokat a szabályokat, amiket a kérdés kiírása során a kérdés szövegdoboza alatti felsorolásban találsz. Vagy amit a Szabályzat ír, amit minden oldal láblécében megtalálsz.
2019. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6: Másutt már írtam, hogy én egy univerzális szabályt vezetnék be, hogy minden oldal legyen köteles indokolni a törlések és tiltások okát. Most ez olyan dolog, ha a való életben kitiltanak egy klubból vagy bármilyen vendéglátóipari egységből, azt is megindokolják, nem csak az van, hogy egy nap azt veszed észre hogy nem mehetsz be, és kész. Na jó, talán az kivétel, ha valami nagyon egyértelmű okozat áll fenn, teszem azt részegen verekedtél vagy törtél zúztál. :) De még ekkor is emlékeztetnek rá általában.

Meg a rendőr is megindokolja, hogy miért bírságol meg.

2019. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!