Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tudom attól lesz emberekne...

Nem tudom attól lesz embereknek jó napja ha lepontoznak másokat? Full szubjektív kommenteknél látom másokat is engem is lepontoznak, ha pl azt írom nekem a szőke haj kék szem jön be, vagy mi történt velem egy hete. Ők tudják? Vagy hazudok? Komolyan

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt a hasznossági mutatókat gyakran összekeverik a tetszik nem tetszik gombokkal. 😂
2019. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem a kérdésre adott válasz hasznosságát pontozzák, hanem hogy szimpatikus-e a válasz, vagy sem! Ez már valószínű így is marad...
2019. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is azt látom, engem sem érdekel kinek milyen az ízlése, sosem pontoznék le senkit akinek elüt az enyémtől, sőt ha hisz az ufókban az az ő személyes hite marad. Én leírom egy másik kommentben, hogy nekem mi a véleményem a dologról.

Vagy látok nagyon korrekt hozzászólásokat, nem sértegető, kioktató hangnemben hanem segítőként azok is le vannak csúnyán értékelve érthetetlenül.

2019. szept. 22. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a % meg a pontozgatások egyáltalán nem mérvadó. Nem igazán tükrözi a tényeket, meg egyébként egyszerűen ki is játszható 😊
2019. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan baj van az értékrendeddel, ha neked annyira fontos itt az értékelés, hogy nyilvánosan méltatlankodsz. Ennek alapján érthető, hogy arra gondolsz, másoknak is ennyire fontos; meghatározza a napjuk jóságát.


Nem tudom, mire alapozod, hogy akik a kérdésedben említett válaszod nem értékelték hasznosnak, ezzel azt fejezték ki, hogy hazudsz?

Nincs is lehetőség annak jelölésére, hogy egy válasz igaz, vagy hazug; tehát nem jelölhették se igaznak, se hazugnak.

Azt lehet jelölni, hogy hasznos, félig-meddig hasznos, vagy nem hasznos. Elhiszem, igazat írtál, de úgy gondolod, hogy az hasznos bárki számára, ha megtudja, hogy egy ismeretlen személynek milyen színű haj, szem tetszik?


Ha ennyire fontos számodra az itteni hasznosnak értékelés, akkor azért ettől komolyabb teljesítmény kéne. Nem tudom, hány éves vagy? A fiúunokám már 3 évesen határozottan kijelentette, hogy neki csak a sárga hajúak (értsd: szőkék) tetszenek. Annyira, hogy a szőke óvónőknek, dadusoknak feltétlenül szót fogadott, másokat alig vett figyelembe. A szőke kislányokkal játszott (annak ellenére, hogy lányok voltak), a más hajszínűeket elzavarta, ellökte. De, azt nem várta el, hogy mások ezt a tetszését dicsérjék, és nem kesergett amiatt, ha másoknak ez nem tetszett.


Nem is ésszerű a kérdésed megjelenítése. Ha úgy van, ahogy feltételezed, és jó napja lesz annak, aki haszontalannak jelöl válaszokat, akkor miért hagyna fel azzal, hogy jó napot okozzon magának? Pláne, ha látja a kérdésedből, hogy mennyire sikeres az értékelése? Csak még jobb napot okoztál neki.

2019. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!