Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szőke, fehérbőrű, kék szemű férfiakról?

Figyelt kérdés

Hát úgy minden érdekel, szerintem van egy különleges kisugárzásuk. Ha van valami képetek szívesen fogadom.

Nem félre érteni.

Amúgy annyit tudok, hogy vigyázniuk kell a napon és elvileg hajlamosabbak az allergiákra, betegségekre.. Remélem az utóbbi kevésbé igaz.

Én nem ismerek olyan embert aki így néz ki.

Hátha van bennük valami közös.


N/21


2019. júl. 8. 19:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanaz, mint a barna hajú, bőrű és szemű férfiakról. Ha tuskó akkor tuskó, ha kedves, akkor kedves.
2019. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor te mondanál egy szőke viccet úgy, hogy barnáról van szó?
2019. júl. 8. 19:11
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen átlagos külsőt kölcsönöznek ezek a jellemzők.


Sokkal jobban felfigyelek egy déli tipusú, fekete , göndör hajú,barna szemű, bronzbőrű férfira.Pl:


[link]


Itt kezdődik egy vonzó pasi szerintem.


22/L

2019. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Persze helyes. Helyes pasi sok van. A szépség relatív.
2019. júl. 8. 19:14
 5/32 A kérdező kommentje:
Ha te felfigyelsz rá valószínűleg ezzel nem vagy egyedül. Ha túl helyes a pasi, nagyobb a kockázat.
2019. júl. 8. 19:14
 6/32 anonim ***** válasza:

Elsőre csak a leírásból ez:


[link]


Jó a fegyverek meg a páncél nélkül, de kb. ennek az "élő változatát" képzelem be, tipikus németes kockafej, szélesség.

2019. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Dejó vagy xd
2019. júl. 8. 19:16
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Anyai ágról szőke - kék szemű családból származom, szóval ismerek párat.
2019. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Igaza van az #1-esnek. Pont olyanok, mint a barna, vagy fekete hajú, sötétebb bőrű férfiak.

A férjem olyan, amilyet leírtál. Régen világos volt a haja, most már kopasz. Nagyon különleges a kisugárzása, de szerintem akkor is pont ilyen lenne, ha barna szemű lenne.

Az érzékenység igaz. A fehér bőr általában érzékenyebb. Nagyon hamar leég, napra csak úgy mehet, ha tetőtől talpig vastagon be van krémezve naptejjel. Napszemüveget is kell hordania, mert érzékeny a szeme is. Ezen kívül teljesen egészséges, nem beteges, csak az említett dolgokra kell ügyelnie.

2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szőke hajù férfiakat,de az elsővel értek egyet.Így vajmi keveset szâmít az ideálnak megfelelő külső,ha egy tapló,de csak az is simá elég,ha semmi közös nincs bennük.Cseszheted a vágyálmaidat,ami kb.tini kornak felel meg egyébként.
2019. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!