Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell feltenni minden...

Miért kell feltenni minden nap 20x azt a kérdést, hogy:Ma /nem/kellene megjönnie, megjön-e? Vagy azt hogy: 37.2 a hőm bizakodhatom?

Figyelt kérdés
Szeretnék értelmes kérdésekre,valós válaszokat adni,de nehezen találok ilyeneket.Miért nem tiltja le a gép,hogy mondjuk csak 10x lehessen ugyanazt a kérdést feltenni?Még az is sok lenne!A 11.-nek már azt írhatná,hogy:NEM NYERTÉL!!
2008. nov. 16. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

engem is idegesít, hogy huszonhatodszorra is felteszik ugyanazt a kérdést, és lusták rákeresni, hogy volt-e már ilyen kérdés - persze, hogy volt


sőt, a gép fel is dobja, mikor a kérdést el akarod küldeni, hogy már milyen hasonlók voltak


szerintem ezek az emberek csak biztatást, megnyugtatást akarnak, hallani akarják, hogy persze, hogy sikerült, bár úgyse tud senki semmi konkrétat mondani

2008. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor írjanak a mentális egészségbe,hogy biztassatok csajok,vagy keressenek maguknak egy ezzel foglalkozó fórumot!Ha még egyszer meglátom SIKÍTOK!!
2008. nov. 16. 23:15
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hangszalag-gyulladást fogsz kapni, mert egész nap sikítozhatsz...
2008. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem is eléggé idegesít, pláne, hogy egyértelmű, hogy innen a gép elől senki nem fogja tudni a választ!! Itt senki nem távnőgyógyász!!! Mért nem mennek nőgyógyászhoz, vagy tesztelnek? Két embernek sem egyforma a tünete!!! A másik meg, hogy tényleg van erre millió egy fórum.
2008. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
75%
én erre írtam egy kérdést,hát..nem tartoztam a kedvenceik közé.bár annyira nem is ugattak le,csodálkoztam is.:-)
2008. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Tovább szoktatok olvasni a főoldali kategóriánkénti első 3 kérdésnél?

Én tettem fel egy kérdést, ami értelmes, és fontos is lenne, hogy válaszoljanak rá, eddig mégis csak 1 ember válaszolt, és azzal sajnos nem nagyon jutok előre... :-(


(Súgok: Kategória: Számítástechnika - Programok; fájlcserélő programokról kérdeztem)

2008. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló,a kérdésedre nem tudok válaszolni én sem.A fent leírt kérdésekre viszont öten is válaszolnak,valószinű azért,mert már csak a "dumcsizni" kívánó emberek járnak fel ide.Én is feltettem egy valós kérdést,amire fontos lett volna a válasz.Erre kapok egy olyan válasz,hogy nem tudnak segíteni,de nyugodjak meg,és ne gondoljak semmi rosszra!Egyébbként köszönöm szépen,csak jót akartak,de a lelkemet rendben tartom magam,viszont válaszom azóta sincs.Köszi a válaszokat,most jót dumcsiztam Én is!!
2008. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy nem ugatott le senki,féltem feltenni ezt a kérdést,de nagyon kikívánkozott belőlem!
2008. nov. 17. 11:47
 9/16 anonim válasza:
100%
5-ik válaszolónak üzenem,hogy válaszoltam a kérdésedre..
2008. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Majd én leugatlak!

Látszik, hogy sose voltál olyan helyzetben, hogy nagyon vágyjál egy babára, és még a női test működését se ismered.

Az ébredési hőből és a ciklus egyéb adataiból ki lehet számolni, terhes-e valaki. És ez személyre szabott, nem lehet általánosítani.

Próbáld ki egyszer, milyen hónapokig hiába bróbálkozni teherbe esni!


Egy anyuka vagyok, aki így esett teherbe 13 hónap kudarc után.

2008. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!