Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell feltenni minden...

Miért kell feltenni minden nap 20x azt a kérdést, hogy:Ma /nem/kellene megjönnie, megjön-e? Vagy azt hogy: 37.2 a hőm bizakodhatom?

Figyelt kérdés
Szeretnék értelmes kérdésekre,valós válaszokat adni,de nehezen találok ilyeneket.Miért nem tiltja le a gép,hogy mondjuk csak 10x lehessen ugyanazt a kérdést feltenni?Még az is sok lenne!A 11.-nek már azt írhatná,hogy:NEM NYERTÉL!!
2008. nov. 16. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon is tévedsz,mert otthon vagyok anatómiában,és gyerekre is vágytam évekig úgy,hogy majdnem megbolondultam!De szerencsére rájöttem,hogy az nem vezet sehova ha magam emésztem!Nem árt ilyenkor az őszinteség sem,mert legalább észhez térít,és eszedbe juttatja,hogy hova tart ez a kényszeresség!Csak az a baj,hogy ezeket a kérdéseket feltevő nök nem értékelik az őszinteséget,csak az ámításra kíváncsiak,ami meghagyja Őket a kis álomvilágukba.És ha netalántán írok egy választ,hogy szerintem most nem vagy terhes akkor meg nem tetszik,és lepontoznak!Hogy tegyem be a hőmérőt,mennyi legyen a hőm,mikor csináljam az ovulációs tesztet,milyen szinű pé-kor a nyálka?Ha a férjükkel is csak erről beszélnek akkor vigyázzanak,mert egyszer megunja!Nem árt itt azt is megemlíteni,hogy vajon miért megy szét sok kapcsolat ha elmarad a gyerekáldás?Hát ettől a kényszeres viselkedéstől,hogy csak arról szól a sex,hogy:Most kell csinálni,mert páfrányos a mikroszkópom Apa!Pedig mi a legfontosabb?Hogy kiegyensúlyozott párkapcsolatban minnél többször összebújjanak!Ez testileg,és lelkileg is egészséges,és a gyerek is ettől lesz,nem pedig a páfrányos mikroszkóptól!!!És lehet ellenvéleményeket írni,ha nem tetszett,de egyet mondhatok:HA ÉN ÉVEKKEL EZELŐTT NEM HAGYOK FEL EZZEL A VISELKEDÉSSEL,AKKOR AZ A HÁZASSÁGOMBA KERÜLT VOLNA,ANNAK ELLENÉRE,HOGY IMÁDTUK EGYMÁST A FÉRJEMMEL!
2008. nov. 17. 16:14
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Pont azért mert személyre szabott, azért kéne dokihoz menni vagy tesztelni, mert nem lehet általánosítani. Itt senki nem orvosit végzett nőgyógyász. Orvos vagy teszt, olyan egyszerűen választ tudna adni a kérdésre
2008. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
65%

én vagyok,akit "leugattál".pont azon a véleményen vagyok,amit előbb irt a kérdező!köszi.

én itt ülök,attól,h hányingered van,és talán icipicit feszül a melled,nem mondhatja senki,h igen,tuti terhes vagy,azt ha mégse mi vagyunk a szemetek.

2008. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

Ha a kérdésedre válaszoltam, miért pontoztál le?

Vagy nem az volt a kérdés, hogy miért vannak ezek a kérdések, és miért nem jó egy korábbi kérdést megnézni?


Ja, és ez az oldal pont azért van, hogy az ember idegenekkel beszélje meg az ilyen dolgait, és ne a férje agyára menjn.


De úgy látom, te nem a kérdésedre vártál választ, csak herdelni akartad az embereket.


Ne tegyél fel kérdést, ha a válaszra nm vagy kíváncsi!


Akkor inkább ne is látogasd ezt az oldalt!

2008. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki a kérdésre válaszol, még nem biztos, hogy hasznos is a válasza, hm?
2008. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elősször is nem pontoztam le senkit,sőt mindenki kapott tőlem pontot.Másodszor elnézést ha provokatív volt a kérdésem,de ha már egy valaki megnézte és letudott szűrni valami hasznosat abból,hogy megbolygattam az állóvizet,akkor örülök.Így csak egyszer kellett leírnom a véleményem,többször nem boldogítok vele senkit.Nem vagyok Én a gyerekre vágyók ellensége,és nem állt szándékomban senkivel sem undokoskodni.Azt hiszem ezt végülis nem is tettem. Csak úgy éreztem,hogy nap- nap utánn ugyan azok a kérdések szerepelnek stenderd válaszokkal.Eleinte én is válaszoltam hogy :a jeleid biztatóak,tesztelj,szorítok.Igazatok van,bizonyára itt élik ki magukat akik nem a férjüket akarják zargatni.Jól is van ez így.Mindenkinek joga van bármilyen és bármennyi kérdést feltenni ezen az oldalon.Hát az Én kérdésem ez lett volna!köszönöm a válaszaitokat! MINDENKIÉT!
2008. nov. 17. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!