Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg lehetne oldani, hogy a...

Meg lehetne oldani, hogy a privát e-mail küldésekor linket is illesszen be az oldal az adott kérdésről?

Figyelt kérdés

Néha kapok privátot, de gyakran úgy kell találgatnom, hogy miről van szó!

Vagy inkább töröljem a privát e-mail küldést?


2010. júl. 18. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. De ha az e-mail írója nem rakja be, szerintem nem lehetséges másképp.
2010. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de küldj már egy privit, hogy működik-e légyszi, mert gyanúsan nem kapok mostanában semmit
2010. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azért kapcsoltam ki a privát levélküldést, mert a halálom volt, amikor valamelyik hónapokkal korábban adott válaszommal kapcsolatban kérdeztek (persze nem világosan leírva, miről van szó, hanem csak utalgatásokkal, mintha egy 5 perccel korábbi beszélgetést folytatnánk), és nekem fogalmam sem volt miről van szó.
2010. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jé! Miközben kipróbáltam a privát küldést, (még sose küldtem privit) felfedeztem egy sort, ahová be lehet írni a témát!


Akkor módosítom a kérdést: Miért nem utalnak a privát e-mail küldők a kérdésre?

2010. júl. 18. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
működik köszi
2010. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

attól mert még oda lehet a témát írni nem biztos, hogy a kérdés is beugrik amire ír aki privátban megkeres. amúgy ez szerintem IQ kérdése. ritkán keresek meg valakit priviben, de akkor utalok rá, hogy miért hogyan mikor stb.


egyszer kaptam egy ilyen privát üzenetet: "sehogysem"

na azóta letiltattam ezt a funkciót, ne keressen meg mindenféle retardált.

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!