Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Még 4 nap a gyakorikerdesek.h...

"Még 4 nap a gyakorikerdesek.hu megújulásáig! " Miért fog megváltozni az oldal, amikor annyira szeretjük így ahogy van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de remélem, hogy a jobb oldalról leveszik végre azt a ruhareklámot! Az a szőke nő annyira irritál, hogy hihetetlen!
2011. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

hát igen ..végre el tünik a szöke csaj !

remélem vörös jönn :P

2011. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Én is szeretném tudni.Remélem nem lesz olyan mint az IWIW,,mert miután meg változott azóta se az ismerőseim se én rá sem nézek.

A máshol jobb nem írom hol,,:)

2011. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt én is furcsálom.
2011. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,de ez a lila/rózsaszín szín eltűnhetne,mert nagyon irritálja a szememet!
2011. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Tessék már kéremszépen megérteni, hogy az elmúlt években többször is változott az oldal, nem most fog először.

Akkor elmondom, hogy mire emlékszem, amikben változás volt 2007 óta (azóta vagyok fent):

1. A főoldalon nem voltak a kérdések kategóriákba rendezve, csak időrendi sorrendben voltak, ömlesztve, listaszerűen. Oldalt persze be lehetett lépni a kategóriákba.

2. Nem volt "Megválaszoltjaid" menüpont.

3. A kérdező nem fűzhetett kommenteket a kérdéséhez.

4. Egy kérdésre egy válaszoló csak egyetlen egyszer írhatott választ. Az előbbi pontból, és ebből adódóan nem volt párbeszéd a kérdéseknél, csak ténylegesen kérdések és válaszok.

5. Nem lehetett sem a kérdéseket, sem a válaszokat jelenteni a moderátoroknak.

6. Nem lehetett egyszerre többet lapozni sokoldalas kérdéseknél, mindig csak a következő oldalra lehetett átlépni.

7. Nem volt lehetőség a nicknév megjelenítésére.

8. A toplista rendszer is más volt (összesített volt csak, nem volt kategóriánként).


De azért látom divat mindennemű változtatás előtt és után sipákolni. Kérdem én, ha nem lett volna az elmúlt 4 évben semmilyen változtatás, ti szívesen használnátok ezt az oldalt abban a formában, ahogy leírtam? Én azt tapasztaltam, hogy az összes eddigi változtatás után kényelmesebb lett az oldal használata.

2011. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Ja, még hozzá két dolog, bár azok engem teljesen semlegesen érintettek:

9. Nem volt kérdés kiemelése funkció.

10. Nem óránként lehetett feltenni egy kérdést, hanem napi limit volt, ha azt túllépted, már csak másnap lehetett kérdést kiírni.

2011. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!