Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen gyakran látogatod ezt...

Citromfűlevél kérdése:

Milyen gyakran látogatod ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Naponta többször. Kórosan függő vagyok.
2019. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is. :D
2019. dec. 6. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Dettó!
2019. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyakran.
2019. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az a baj, hogy a munkám az internethez köt. Dolgoznom kellene napi nyolc órát, nem gyakorizni. Be kell vallanom, a munka rovására megy, és ez nagy baj.
2019. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Winni Spinzo ***** válasza:
22%
Elmesélek neked egy nagyon furcsa történetet. Egy fiatal kamasz fiú nem tudott beilleszkedni az új környezetbe ahova költözött. Az iskolában furcsán néztek rá és ő is furcsának érezte magát, nem igazán voltak barátai csak látszólag. Valami kínozta és évekig azt hitte beteg. Mivel kilátástalannak érezte az életét nem tudott és nem is akart figyelni a suliban mert nem érdekelte semmi. Elege lett és menekülni akart a világ elől, a divat, a pénz, a figyelem és az elvárások elől. Ahogy távolodni akart ezektől a dolgotól, mind közelebb és közelebb jöttek hozzá. Véletlen! Egyik társaságból a másikba vándorolt, minden földi jót kipróbált mert egy egy rövid pillanatra nem érezte a szenvedést. Olyan mélyre került, olyan depressziós lett, hogy függőségei jelentették neki az életet. Egy darabig. Miután azt is rombadöntötte ami maradt az életéből leszokott sok rossz dologról. A szenvedés komfortossá vált. Furcsa dolgok kezdték érdekelni, olyasmi ami nincs. Elkezdett tanulni de nem a józan gondolkodás mentén hanem egy teljesen absztrakt felfogással, autodidaktaként. Valahogy megtalálta ezt az oldalt, kapott hideget meleget, félelmet és szenvedélyt. Idővel elért egy szintet és új irányt vett az érdeklődése, rájött hogyan szabadulhat meg a szenvedéstől. Ekkor kezdődtek a bonyodalmak, a sors, vagy nevezd ahogy akarod. Olyan volt mintha játszani kezdett volna vele a világ. Valami véletlen mindig vissza vezette ide, itt pedig olyan dolgokat látott amiket ki sem mondott és amiket meg sem tett. Ez a furcsaság később követte őt bárhova ment. Vád, fenyegetés, szégyen, tanács. Ördögi kör. Úgy érik valós támadások, hogy senki nem veszi észre hiszen az amire rájött, azt veszélyezteti ami támadja és kínozza. Ez a dolog készteti őt arra, hogy időnként találkozzanak itt ezen az oldalon. De itt sem tudja senki, hogy mi történik a sráccal mert csak beszélgettek, kérdeztek, válaszoltok. Szóval néha hosszabb rövidebb ideig és ezért.
2019. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedvem van hozzá. Sokszor. Ha tehetem, mindennap.
2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap este
2019. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
100%
Én naponta többször!
2019. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi olyan 3-4 órákat látogatom
2022. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!