Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti eddig mennyi kérdést...

Ti eddig mennyi kérdést írtatok ki gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Kb. 1100-at.
2019. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Egyet sem.
2019. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kriszpo ***** válasza:
57%

Ez nem a GYÍK hanem a vicc kategória :)

Egyébként meg "Még egyetlen kérdést sem írtál ki honlapunkon." Mivel mindent (is) tudok.

Viszont, megválaszoltam pár komoly kérdést és rengeteg komolytalant. Néha csak azért látogatom meg az oldalt, hogy egy jót nevessek a kérdéseken és a válaszokon.

UI: A Google a barátom a Wiki meg a barátnőm.

2019. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok. Mi a baj a válaszommal? 35 oldalnyi kérdésem van. Íme: [link]


Nem ez volt a kérdés?

2019. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

570-et 7,5 év alatt

Számtalanhoz írtam hozzászólást.

Itthon dolgozó művész vagyok, tehát akkor GYIK-ezek, amikor akarok. :D Életvitelemet egy japán mondás szerint élem: Ha éhes vagy egyél, ha szomjas vagy igyál, ha álmos, aludj. 10 éve nem érdekel, milyen nap van, a 24 órás ciklust nem nekem találták ki.

Családommal is tök jól összetudom hangolni a saját ritmusomat. Csak annyira alkalmazkodom a világhoz, amennyire muszáj. :D

20 év után kiszálltam a mókuskerékből, nem bántam meg. Sokkal kellemesebb kívülről szemlélni a benne pörgőket. Nem is hinnétek, mennyien vannak idekint! A mókuskerékben járkálók nem jutnak sehová csak mennek és mennek, mint a Duracell nyúl. Mint a Matrix c. filmben, mindenki eldöntheti, melyik tablettát válassza, a kéket vagy a pirosat, bent marad vagy kimegy.

2019. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet sem. Én csak időnként olvasgatom a gyakorit és ha tudok válaszolok, vagy ha valaki már megválaszolta, akkor felpontozom azt amelyikkel egyetértek.
2019. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
Én még csak kettőt!
2019. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kb 100-150-et
2020. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 hetes felhasználó vagyok csak. Ezért nekem 11. Neked mennyi van kérdező?
2020. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!